| Evren a întrebat:

O intrebare, sunt la un liceu sportiv, si vreau sa stiu daca poti da la orice facultate, si daca nu, care sunt facultatile la care poti da.
Eu vreau sa dau la o facultate de psihologie, sunt acceptati elevii care au terminat liceul sportiv?

Răspuns Câştigător
| condru a răspuns:

Nu conteaza ce liceu ai terminat conteaza daca te simti in stare sa faci facultatea la care dai.
Poti da la orice facultate vrei, toti sunt acceptati, dar ai grija unele facultati pretind un examen de admitere si ca sa intri la facultate trebuie sa ai di bacalaoreatul luat.bafta

1 răspuns:
| Evren explică:

Multumesc mult Claudiu pentru raspund.