| anonim_4396 a întrebat:

O tanara insarcinata in luna a 3a este tinuta in viata cu ajutorul aparatelor la cererea parintilor pentru a se naste copilul.Este moral lucrul acesta?

5 răspunsuri:
| EUSIATIT a răspuns:

LA noi in tara? ok da daca tot stiu ca ea mama nu va trai vor ca macar copilul sa le aline suferinta desi daca este in luna 3 a pina la 7 a cel putin. e fff mult. dar sa dea domnul sa poata realiza acest vis al parintilor. Dar sunt curioasa la noi in ROMANIA?

| MM a răspuns:

Cat timp se poate salva o viata, de ce nu?

| betty17 a răspuns:

Sigur ca este...este chiar un lucru foarte bun pentru bebelusul care va veni pe lume... daca se poate sa ii fie salvata viata, de ce nu?

succes

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Oare ce mai este moral in ziua de azi, eu cred ca doresc sa salvaze o viata, un suflet nevinovat, nu cred ca fac rau nimanui, daca tanara nu sufera.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bună.
Imoral ar fi dacă i-ar lua viața!
Pa, pa.