| Pufu_Alex_1977 a întrebat:

O varianta de teza la romana de clasa a6a sem 1 cat mai repede daca se poate ca maine am teza pls

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hei! Îți dă din gramatica : subtantiv, verb. Îți dă din paronime, antonime, sinonime, omografe, omofone.
Îți dă analiza completa, adica un test la vedere și iti subliniaza câteva subtantive sau verbe și le analizezi sau te pune pe tine sa le subliniezi.
Cel mai important la ultima parte iți da sa demonstrezi /argumentezi ca (o opera, oricare iti da ) este opera epica.

Cam atât