| csintalan a întrebat:

O zi minunata, de ziua Internationala a Copilului, tuturor care se mai afla in situatia data.

Răspuns Câştigător
miruna-apostol
| miruna-apostol a răspuns:

O zi minunata si tie! Chiar daca e la final...
Ma bucur in fiecare an de aceasta zi si vreau sa cred ca ma voi bucura la fel, an de an. Copilul din mine exista inca!

2 răspunsuri:
| geo1 a răspuns:

Asa sa fie. LA MULTI ANI! la cei 26 de ani pe care ii am, inca mai vreau sa ma simt copil

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu totii ne aflam in situatia data. Daca a murit copilul din tine poti spune ca ai deranjat moartea de la bere.