| king5151 a întrebat:

Oare animalele viseaza cand dorm?

10 răspunsuri:
| J0B0MAT a răspuns:

Da normal. Nu ai văzut că se tot zbenguie uneori în somn, fac tot felul de grimase etc? Dacă nu ai animale poți căuta pe net, social media. Sunt o grămadă de filmulețe foarte funny din care poti vedea clar că visează.

| ReddY25 a răspuns:

Bineînțeles

| Nirvanaaa a răspuns:

Da.

Răspuns utilizator avertizat
| SingleForOne a răspuns:

S-au făcut studii pe acest subiect, și se arată că și animalele visează.

| TheGentleman a răspuns:

DA

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, viseaza, am caine si il mai surprind cand viseaza, l-am si filmat.

| nukeyly a răspuns:

Consider ca visele la om si animale sunt legate de multivers, cand visezi practic te conectezi inconstient si traiesti live ce faci tu[alt tu identic] in alt univers aproape identic in care poti sau nu sa zbori pe normal.
La fel cum 2 fotoni infinit distantati simt instant ce stie altul, fapt demonstrat, existenta oarecum omniprezenta in mai multe planuri. Vibratia lui Tesla.

| readytofly a răspuns:

Pai si oamenii fac parte din regnul animalia deci da happy

| OxyAliA a răspuns:

Absolut. Și ei au dreptul.