| anonim_4396 a întrebat:

Oare in Biblie, in Tora, in Coran scria ceva de Hannah Miley asta?

17 răspunsuri:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Sigur ca da! Dar trebuie' sa le citesti in original! Nu te poti baza pe traduceri!
Spor in ramura!

Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Daca scria, ar fi fost muuuult mai putine intrebari cu ea. Cati dintre adolescentii dependenti de Tv care pun intrebari desprea ea crezi ca au citit vreuna din cartile astea?

Zbenguici
| Zbenguici a răspuns:

Nu, nu, dar scrie ceva acolo despre idoli si unde se duc aia care au idoli...

mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Off...Nu se vorbeste despre ea laughing
Deja cred ca ma doare capu, numai cand ii aud numelestraight face

| Demoiselle a răspuns:

Iti cam place despre miley hannah astabatting eyelashes... ce-i frumos si lui dumnezeu ii place...

| BUBULINA a răspuns:

Woauu ai inceput sa imi devi simpatichee hee

| Klara a răspuns:

Tu trebuie' sa stii, Dumnezeule laughing)
happy

| Haydee a răspuns:

Noo... dar din cate stiu este o porunca:
"Sa nu ai alti dumnezei afara de mine"
...si asta cred ca spune tot...

| Kokolina a răspuns:

Eu nu vreau sa te critic ca si ceilalti dar mai bine ai afla singur vad ca pe aici pe TPU te cam faci de ras.

| ing. a răspuns:

Nu .nu scrialaughing
E chiar buna intrebarea ta. dar tu ar trebui sa stii asta nu noirolling on the floor

| daddy a răspuns:

Mah fratilor da` pe bune eu asa ceva nu am mai pomenit straight face
terminati cu miley asta

| iulia_5454 a răspuns:

Si tu pui intrebari din astea?

| frida0purple a răspuns:

Daca ar fi scris in biblie despre ea, s-ar apuca toti s-o citeasca laughing.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Te rog din suflet, tu esti un om inteligent, nu mai pune si tu intrebari din astea crying
Sunt destule si-asa.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Caaatteeeeggooorriiic

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

@ardnaxur - originale. Unde? Ca la cat de mult is piratate variantele actuale...

| Maria_8855 a răspuns:

Daca esti dumnezeu, ar trebui sa stii, nu?>big grin