| Losnams a întrebat:

Oare o sa se mai recupereze materia de clasa a 9a la vara?

7 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Da, o sa faceti orele pe plaja, la mare la soare, fetite goalewinking

| Violleta2022 a răspuns:

Poti sa o recuperezi acum, ca la vara esti deja declarat repetent.

| Catrice a răspuns:

Nu ca o sa mergi sâmbăta și duminica la școală pana în iunie.

| Vikaa a răspuns:

O sa faci toata luna lu iunie scoala, vacanta o sa ai iulie si august, te multumesti si cu atat.

| Alfred0703 a răspuns:

Iti faci o motivare si gata. Eu is a 12a si mi-am facut motivare pe 2 luni ca sincer invat mai mult pentru bac acasa decat la scoala unde fac toate tampeniile posibile. De ce imi trebuie mie alte materii in afara de matematica, romana si informatica?

| Nume6 a răspuns:

Cred că depinde de cum evoluează acest focar...nici măcar autorităţile nu pot spune nimic acum de ce se va întâmpla în continuare, nici cu școala, nici cu alte domenii, de ce să ne dăm cu presupusul.

| Loredana12dffft a răspuns:

Din cate stiu eu da!