| wiufh a întrebat:

Ofer o FUNDA mare celui/celei care ma ajuta sa gasesc de pe internet o lista cu viitorii elevi ai clasei a 9a B la Liceul de Arte Plastice Timisoara.
Am incercat sa o iau de pe edu.ro, dar nu am gasit de unde pot vedea repartizarile... Daca va ajuta cu ceva, unul din numele de pe lista este Tantu Ligia...
Multumesc foarte mult pentru ajutor.

Răspuns Câştigător
| Măriucaaaaaaa a răspuns:

Deci nu se pot gasi pe site-ul admitere.edu.ro deoarece la acel liceu se dau probe de aptitudini si acei elevi care iau probele nu mai participa la repartizare.Deci nu poti sti doar daca intri pe site-ul liceului dar nu cred ca vor arata listele cu elevi.Singura solutie e sa te duci la liceu si sa vezi afisate pe usa sau pe un geam listele cu elevii repartizati acolo.
Baftawinking