| AnormalDE a întrebat:

Ok, deci am nevoie de ajutor, pana martea viitoare eu trebuie sa invat cat sa iau un 5 la simulare.
Stiti cum sa fac asta? Ca eu chiar nu stiu ce sa invat
Va rog ajutati-ma, la simularea trecuta am luat 2.20.

2 răspunsuri:
| Ineys a răspuns:

2.20, ca priza.

Tipu de mai sus iti recomanda "i-a" o carte si invata ce crezi din ea... tsts, nu te vad bine.

Eu in locul tau as cauta variantele de simulare care s-au dat pana acum si as incerca sa le rezolv pe toate, din toti anii pe care ii gasesti pe internet.

| Cremeneanu_Lucian_1981 a răspuns:

Du-te si i-a fiecare carte in parta, subliniaza ce dracu crezi ca e mai important si invata nu sta pe TPU