| anonim_4396 a întrebat:

Pana la urma, cum s-a finalizat povestea cu Spiru Haret?

6 răspunsuri:
mira
| mira a răspuns:

Negocierile sunt in curs chiar la aceasta ora.

constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Nu e clar nimic desi cred ca va fi un rezultat favorabil avand in vedere ca este an electoral.

| pepe a răspuns:

A rămas cum a fost şi până acum. Încă se discută, se negociază, trebuie mulţumită toată lumea.

| Psihoyounger a răspuns:

Nu cred ca s-a terminat...

Psihoyounger

| scootsie a răspuns:

Nu, dar nici unei universitati nu-i convine sa aiba mai multi studenti asa cum are Spiru Haret...Carte nu se face la universitatile de stat, fara plata, cum spun ei, dar numai la medicina cat trebuie sa platesti sa ajungi sa faci practica...sau la drept...si de aceea politica si-a bagat coada si in Spiru Haret...Gelosi ceilalti, ce sa le faci, ca Spiru Haret bate recordul la numarul de studenti care se inscriu...Profesorii,unul si unul, cu nume rasunatoare, nu ca la stat...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Simplu, nu s-a terminat. Ramine de vazut, ploconu hotaraste, doar de la el a pornitbatting eyelashes