| AlexDorinel a întrebat:

Pana la urma de ce nu baga astia educatie sexuala in scoli?

Parintii comunisti ai copiilor nu vor ca vai Doamne afla copiii de sex la 12 ani?

Mie mi-ar placea, o ora caterinca in care doar radem unii de ideile altora ca prostii.

35 răspunsuri:
| Zuzu1991 a răspuns (pentru anonim_4396):

In Austria vor sa bage educatie sexuala la 4 ani... si sa li se spuna ceva de gen "nu trebuie neaparat sa fi fata, poti sa iti alegi ce vrei sa fi"

hai sa o lasam balta, mi se dovedeste, de tine si de Dorinel, odata si inca odata ca am spus un lucru pe care nu l-a citit nimeni, hai sa il scriu cu, caps, poate, poate

EDUCATIA SEXUALA E CU DUS SI INTORS

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru Zuzu1991):

1. Austria are o idee foarte buna. Poate ma mut acolo pe viitor.

2. Cine face sex in adolescenta cu educatie sexuala, ar face si fara educatie sexuala, doar ca nu ar fi atat de informat si cel mai probabil ar fi consecinte negative.
happy
Personal eu vad,, intorsul"

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Felicitocurili mele foarte personale, ESTI PEDOFIL
syktyr SI LA MAI MARE!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sigur, deci esti de acord ca aia de la putere sunt PERVERSI... CU MINORI
multumesc
si multumesc ca si TU VREI SA FACI PERVERSIUNI CU MINORE (ca ASTA rezulta din raspunsul tau

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu are niciun sens ce tocmai am citit
Dar ok.