| anonim_4396 a întrebat:

Pana la urma elevii din Resita vor merge la scoala? Imi puteti da vreun link sa vad si eu?

6 răspunsuri:
| misterioaѕa a răspuns:

Nu știu, depinde ce v-au spus profesorii.

| larousee a răspuns:

Nu merge nimeni la scoala, dar am inteles ca ziua se recupereaza. cel mai bine e sa mergi la tine la scoala sa vezi daca e vreun afis ceva

| scumpik99 a răspuns:

Daca merg azi? Azi nu se invata nicaieri, nu se lucreaza nicaieri in Romania.happy

| anonim_4396 explică (pentru scumpik99):

Ma refer la ziua de maine, imi pare rau ca am uitat sa precizezhappy.

| AllExxAaaNdra a răspuns (pentru anonim_4396):

Daca nu mergem maine la scoala ...se va recupera intr-o sambatawinking deci mai bine mergem mainehappy

| vάĝàвøήτ a răspuns:

Http://beeg.com/ uite aici funda? :)