| bogdi2013 a întrebat:

Particip peste câteva săptămâni la un concurs de biologie (George Emil Palade). Sunt clasa a VI-a.
Aș dori sa îmi dați linkuri de site-uri sau manuale, culegeri orice pe care pot găsi materialele necesare pentru județeană( în special) și națională deoarece nu găsesc nicăieri ce trebuie pentru acest concurs. Vreau să lucrez cât mai mult până atunci. Pot fi si Pdf sau orice în îndemâna voastră! Mulțumesc Mult!

1 răspuns:
| dullcat a răspuns:

Buna.Profesoara/profesorul de biologie trebuie sa iti dea toate materialele necesare, e in interesul lor, nu niste straini care, cel mai probabil, au terminat scoala de mult sau nu au treaba cu olimpiada in cauza.Mult succes!