| ionnik a întrebat:

Pe cat incepe vacanta de vara?batting eyelashes

funda pentru primul raspuns

8 răspunsuri:
| Tera a răspuns:

Pentru cei in clasa a -8-a se termina pe 10 iunie ( ca avem examene) iar pentru ceilati pe 15 iunie.

| Sallatiny a răspuns:

Pe 17 iunie 2011 si scoala va incepe in 12 septembrie 2011.
Funda?batting eyelashes

| alexeanca a răspuns:

17 iunie

| traficanta a răspuns:

Pe 17 iunie, in total sunt 36 sau 37 de saptamana de scoala. s`au prelungit cu o sapt.la aia de a 8a incepe mai devreme ca au examenele alea.

| RoxannaST a răspuns:

Abia s-a terminat laughing

| MidnightSun a răspuns:

In jur de 15 iunie, depinde de saptamana calendaristica si de sarbatori/vacante intersemestrialewinking

| xdIoanaBuzilaxd a răspuns:

Pe 13, 14 sau 15 iunie.depinde in ce zi cade! de ce, te-ai si plictisit de scoalarolling on the floor?

| Dexter_8386 a răspuns:

18 Iunie e pe siteul Min. Invatamantului si Cercetarii