| heartgrenade a întrebat:

Pe ce data se termina vacanta de vara in alte tari din Europa?

7 răspunsuri:
| adriangabor92 a răspuns:

Septembrie

| Roby67 a răspuns:

In Germania in landul NRW incepe scoala pe 30 August, dar este diferit de la land la land.

| Barajag a răspuns:

Aici in Suedia, scoala s-a inceput pe 15 augustbig grin

| xOchelariCuInfraRosu a răspuns:

Scoala se incepe mereu pe 15 septembrie in fiecare tara din europa. sper ca te-am ajutat

| Serendipity17 a răspuns:

De obicei se termina pe 1 septembie happy aia e si prima zi de scoala.

Fie ca cel mai bun raspuns sa primeasca fundita! laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In Europa da...pe 15 septembrie... isa in Republica Maoldova, Rusia si Ucraina- pe 1 septembrie

| Bambinaa a răspuns:

Ramonik 166 nu e adevaratwinking
deorece in germania se primeste vacanta in august si se termina in octombriewinking iar in restul tarii se termina tot asa in septembrie
fundA?