| anonim_4396 a întrebat:

Pe masa sunt trei mere. Tu iei doua.Cate mere ai?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bună.
Două iau, două am.
Pa, pa.

17 răspunsuri:
Anna
| Anna a răspuns:

Doua, tu cate ailaughing?

miruna-apostol
| miruna-apostol a răspuns:

2, cele pe care le-am luat.

| vladimir23 a răspuns:

Ar fi doua ale mele care le-am luat de pe masa sau cele trei mere depinde cred ca cel mai bine e de zis ca trei mere am pentru ca pe masa sunt trei mere si nu impart cu nimeni nu? deci am trei mere, iau acum 2 mere si apoi mai iau celalat mar cred ca e asa daca nu spune tu raspuns.

| vladimir23 a răspuns:

Sau niciunul

| Ea a răspuns:

Pai... doua... daca masa nu imi apartine laughing

Shin
| Shin a răspuns:

Em... doua? happy
Numai bine, Shin.

| JustMeFlory a răspuns:

Poi... daca si masa este a mea.am 3happy

| Midnight Rain a răspuns:

Eu n-am.
Anna are mere.

| adi a răspuns:

Niciunu, ca nu sunt ale tale!

| abril a răspuns:

@supersx care e problema ta ca eu ocup spatiu aiurea? Cumva ti se blocheaza internetul ca am pus intrebarea asta?(daca da imi pare rau)Care e problema daca pun intrebari imature? Din cate stiu nu esti obligat sa raspunzi.Asa ca te rog frumos sa nu ma mai critici.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Py cu astea doua de la tine, cu alea 4 de la mine, se fac 6.atatea am.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Fatuca draga, ocupi spatiul aiurea, cu intrebari imature.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Tucate crezi?hee hee

| KlaudyaAddha a răspuns:

Pai depinde...
1. Daca iau 2 mere, dar eu mai am si acasa, atunci depinde de adunare
2. Daca masa e a mea, pot avea 3 sau mai multe care nu-s pe masa
3. Daca nu e masa mea atunci am la mine 2 mere

| maya_4030 a răspuns:

Daca-s la mine-n casa, ale mele-s toate tongue

| bOom a răspuns:

Doua