| EduardP a întrebat:

Pentru admitere la clasa a 9 a, profil uman " stiinte sociale "se da examen?

8 răspunsuri:
| ღNameღ a răspuns:

Nu cred ca inteleg intrebarea. examen se da pentru orice profil in clasa a 9-a.
Dai examenul si dupa iti faci o lista pe care scrii: liceul x- stiinte sociale
sau liceu y - filologie
in asta consta. scuze daca nu am inteles intrebarea

| Adry05 a răspuns:

Dai examen la orice profil te-ai duce. Apoi, in functie de medie iti alegi profilul.

| Ruxiii a răspuns:

Da.Normal.Se da examen pentru admiterea la liceu indiferent de profil!

| Thunderstruck a răspuns:

Nu, intrii pe ochi frumosi.

| Cristinaaaaaaaaaaaa a răspuns:

Nu, doar la filologie.

| RalucaTyan a răspuns:

Da se da examen.

| Rochelle a răspuns:

Pentru toate profilelele se da examen national

| Busy95 a răspuns:

Da la orce profil sa de examen Și depinde si de ce medie ai.