| Crs a întrebat:

Pentru cei care ati dat sau vreti sa dati la facultatea de medicina din constanta : are cineva raspunsurile la grilele pentru admitere? sau o carte cu toata materia necesara"?

4 răspunsuri:
| plasticsmile a răspuns:

Am eu un prieten foarte bun care vinde raspunsurile la grile tongue

| Crs explică:

Eu admiterea o dau numai din biologie umana. am intrebarile grila. sunt in jur de 1000. si din astea se vor alege 100 pentru examenul de admitere. raspunsurile nu se gasesc pe site. ma gandeam ca poate le are cineva. care a mai dat din anii trecuti ( ca nu s-au schimbat grilele) ca sa ma corectez.

| NoName8 a răspuns:

Bunahappy eu sunt din cluj, si vreau sa dau la medicina aici. Facultatea de medicina si farmacie din cluj "Iuliu Hateganu" are editura sa care se scot testele de pregatire pentru admitere. Acestea se pot comanda numai de pe net de pe site-ul lor. Tu, insa, poti intra pentru site-ul lor oficial sa cauti despre admitere si sa vezi ce se cere. In cartile cu teste o sa ai la sfarsit si raspunsurile. Succes! (imi place mult si mie de Ian Somerhalder:X:X, il iubescbig grin)

| NoName8 a răspuns:

Bunahappy eu sunt din cluj, si vreau sa dau la medicina aici. Facultatea de medicina si farmacie din cluj "Iuliu Hateganu" are editura sa care se scot testele de pregatire pentru admitere. Acestea se pot comanda numai de pe net de pe site-ul lor. Tu, insa, poti intra pentru site-ul lor oficial sa cauti despre admitere si sa vezi ce se cere. In cartile cu teste o sa ai la sfarsit si raspunsurile. Succes! (imi place mult si mie de Ian Somerhalder:X:X, il iubescbig grin), in principiu se cere materia la chimie din clasele 9, 10, 11 si materia de la biologie din clasa a11a. O sa gasesti pe site manualele care le cer ei.