| Andreeaandu_3330 a întrebat:

Pentru cei care dau maine bacul la mate.sunt profil M2 si imi este foarte foarte frica nc nu cred ca o sa trec.Credeti ca va da un subiect asemanator cu cel oficial propus de Minister pentru anul acesta? avand in vedere ca si la romana a fost un subiect asemanator si la matematica la bacul olinpicilor a semanat foarte mult cu cel propus.

10 răspunsuri:
| BlackheartQueen a răspuns:

Si eu sunt ingrozita. Eu dau M1 si ma gandesc ca poate imi da ceva ce la care sa raman O.O'"... sad sper sa fie bine..sa ne cada ceva ce stim thinking
Poate ne vine inspiratia pe moment si ne descurcam noi laughing
sa avem bafta happy

| preacopilapentruvarstaei a răspuns (pentru BlackheartQueen):

Si eu dau maine m1 si mi-e groaza, am tot repetat exercitiile si parca simt ca nu am invatat nimic

| BlackheartQueen a răspuns (pentru preacopilapentruvarstaei):

Si eu la fel..am 5 caiete si le-am luat de 3 ori la rand pe fiecare. laughing sa ne cada si noua ceva simplustraight face daca imi tranteste un polinom de grad n sau o suma riemann sau o integrala kilometrica... I don't want to see
vedem maine ce va fi happy
de "inspirat" nu cred ca avem cumhee hee

| preacopilapentruvarstaei a răspuns (pentru BlackheartQueen):

Asa e..crezi ca ne da dupa modelul de la minister? bafta!:*:*

| preacopilapentruvarstaei a răspuns (pentru BlackheartQueen):

Cum ti s-a parut subiectele la mate? eu m-am cam grabit si am uitat de lucrurile minore oh go on. sper ca am facut de un 6

| BlackheartQueen a răspuns (pentru preacopilapentruvarstaei):

Au fost destul de grele, speram sa fie mai simple thinking eu nu stiu sigur nota dar cred ca il iau. marea mea problema e examenul de maine la biologie..sunt sanse sa nu il iau. sad tu la ce dai maine?

| preacopilapentruvarstaei a răspuns (pentru BlackheartQueen):

La biologie dau..anatomie si genetica, sper sa pice ceva mai usor big grinbig grin

| Antonica a răspuns:

Da, normal

| onutzaization a răspuns:

Maine dam la matesad si eu sunt M1 crying :-l si mie mi`e frica broken heart sper sa ne inspirambig grin altfel...

| onutzaization a răspuns:

A fost usor la bio big grin la mate sper sa-l iaubig grin am emotii
crying