| MZc a întrebat:

Pentru cei care si-au dat licenta la literatura cat timp v-a luat sa o redactati?

2 răspunsuri:
| Justme1997 a răspuns:

Colegii mei au reușit in cam 4 luni. Eu m-am apucat in primăvara, nu am terminat-o pana in vara, nu o am nici acum

| wpetterssone a răspuns:

Eu am avut de redactat o licență din domeniul Științei Ingineriei. Am cercetat aproximativ 3 luni și am redactat-o în 72 de zile.
Depinde cât de repede o scrii, câte pagini scrii pe zi, cât timp aloci pentru studiu.