| Dalmore a întrebat:

Cât timp v-a luat să vă scrieți licența?

Răspuns Câştigător
| whatevernvm a răspuns:

4 zile. M am apucat luni, am terminat spre vineri. Dar nu am fost om zilele alea, nu va sugerez sa lăsați pe ultimul moment

| Dalmore explică (pentru whatevernvm):

Asta e raspunsul pe care il asteptam

| whatevernvm a răspuns (pentru Dalmore):

Nu e chiar cea mai buna decizie. Am făcut o săptămâna trecută sub o presiune enorma, nu mâncam, nu dormeam, doar plângeam, fumam și scriam. Dacă știi sa lucrezi sub presiune e bine, dar tot am avut momente când simțeam ca cedez nervos. E riscant sa o lași pe ultimul moment

| Dalmore explică (pentru whatevernvm):

Îmi dau seama, dar nu prea-mi vine nici să mă lungesc până-n februarie cu ea. Trebuie s-o predau în 3 zile, nu am nici un sfert gata și momentan încă sunt liniștită laughing.

| whatevernvm a răspuns (pentru Dalmore):

Da, dacă ai ajuns deja în situația respectivă nu ai ce sa faci, asa eram și eu săptămâna trecută.
Doar ca ma luase panica grav, scrisesem 50 de pagini și aveam statistica nenorocita la care eram praf, noroc ca prietenul meu a învățat în 2 zile statistica cât n am învățat eu toată facultatea și m-a ajutat la partea aia ca deja îmi cadea parul de la stres

| Dalmore explică (pentru whatevernvm):

Ești norocoasa laughing.

10 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Circa o luna.

| Catrice a răspuns:

Vreo 2 luni... a durat adunarea materialelor pentru bibliografie.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu m-am apucat acum o lună și ceva și încă scriu la ea;-;

| SomethingFunni a răspuns:

O luna, desi depinde daca esti la stiinte sau daca faci... alte facultati.

| MarianBayat a răspuns:

Doua saptamani...de zile