| Dragosgan a întrebat:

Pentru cei care sunt din Valcea, se fac ore? Eu sunt din Dragasani, daca cineva stie, facem ore?

7 răspunsuri:
| ElaMiha97 a răspuns:

In Valcea nu se fac ore.

| Dragosgan explică (pentru ElaMiha97):

Ma se fac in Ramnicu Valcea dar in celelalte locuri cica nu se fac, dar Dragasani-ul e municipiu si nu a avut asa multe probleme si sunt nedumerit.

| ElaMiha97 a răspuns (pentru Dragosgan):

Eu sunt din Valcea, dar aici nu se fac ore.

| RazvanBaranguta a răspuns:

In Dragasani cred ca se fac ore.
Pentru ca este oras.
In mediile rurale, ca mine din Costesti, nu se fac.

| Eudoareu5 a răspuns:

Dap se fac ore Fuditza?(se fac sigur anunta la stiri s-au facut cand a fost cod galben )

| Dragosgan explică (pentru Eudoareu5):

Nu ai vazut ma la televizor ca se fac DOAR IN RAMNCU VALCEA.Eu am intrebat aici doar ca sa vad daca se duc si altii care nu sunt in Valcea
.

| Eudoareu5 a răspuns:

Da se fac fundita (s-a facut cand a fost cod galben si nu se face acum)