| 123lalala a întrebat:

Pentru cei ce dau maine evaluarea nationala, cum va simtit, avetii emotii?, sau ce presimtiri aveti in legatura cu subiectul, dar mai ales in partea de compunere

6 răspunsuri:
| 愛日本 a răspuns:

Nu prea am emotii, deoarece subiectele de la romana sunt foarte usoare...

| YqLmX a răspuns:

Atâta timp cât nu apare pastelul în joc, totul e în regulă! Sper să ne dea basmul sau opera lirică!

| GabrielaRawr a răspuns:

Toata lumea are emotii, fiindca nu stim ce ne da.Cat despre presimtirea mea, pariez pe o opera lirica, deoarece nu s-a mai dat de mult timp.La compunere o sa fie vreo demonstratie sau mesajul textului sau a titlului.Bafta maine!

| ErrorFound a răspuns:

Cel mai probabil va fi basmul...

| FuckSchool a răspuns:

Doa am niste emotii. Dar o sa fie bine zic eu. Pai eu una presimt ca o sa ne dea genul liric, ori sa argumentam ca e pastel, ori semnificatia titlului deoarece nu s-a mai dat de ceva timp.

| ionut258 a răspuns:

Eu presmit ca vom primi opera lirica la sub. 1, mai mult mi-e frica de asta la romanalaughing