| mypasionareyou a întrebat:

Pentru ion vidu timisoara: ce medie trebuie sa am ca sa intru la liceu? am o medie peste 9 50. ce parere aveti despre liceu?

2 răspunsuri:
| crissdulcik a răspuns:

La un liceu se intra de la 8 in sus. Si depinde despre ce liceu e vorba... asa in general eu una dabea astept sa merg la liceu laughinghappy

| frahler a răspuns:

Hey...la ion vidu., trebuie sa dai o proba.iar media de la scoala.si media care ti se da.la proba.trebuie sa ajunga la 8.presupun ca la proba de la scoala o sa iti dee cceva usor.[m`am interesat.si eu vreau sa merg la vidu.]da-mi id`u tau daca vrei sa mai vb