| Bobbb a întrebat:

Pentru medicina, are cineva idee unde pot gasi materia pe net la biologie (Anatomia si fiziologia omului)?

5 răspunsuri:
| Eღilia62 a răspuns:

Daca te apuci sa cauti pe net si inveti de acolo, vei lua tu admiterea la facultate la anul' si la multi ani.Cel mai bine e sa cauti o carte de a 11 a si, daca sunt, culegerea cu teste de admitere a facultatii la care dai.

| DrA a răspuns:

Cred ca trebuie sa cauti manualul... eu asa l-am cumparat de pe net Pe siteurile universitatilor gasesti exact manualul dupa care se fac grilele. Am terminat medicina anul acesta la Tm. Daca te mai pot ajuta cu alte informatii te rog sa-mi spui. Succes si felicitari pentru alegerea facuta.

| Bobbb explică (pentru DrA):

Mersi mult, eu am facut rost de 2 manulale de cls a11a da voiam sa stiu sigur ce imi trebuie. programa lectile.big grin

| DrA a răspuns (pentru Bobbb):

La Tm noi am invatat dintr-un manual al editurii Corint
de Cezar T H Niculescu.

http://www.price.ro/......_39557.htm

| DrA a răspuns:

Poti sa incerci pe scribd