| anonim_4396 a întrebat:

Pentru scoala de soferi A, trebuie sa-mi cumpar echipament?
Intreb pentru ca mie-mi trebuie doar A-ul. Nu si sa-mi cumpar moto.

4 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Nu trebuie sa le cumperi, dar poti imprumuta echipamentul.
Purtarea insa este obligatorie, chiar daca n-ai luat inca carnetul si esti doar pasager pe motocicleta.

| ROB3RT89 a răspuns:

Nu inteleg de ce mai dai daca nu iti trebuie moto.
In fine, tu stii ce e in capul tau.
Nu iti trebuie nimic!

| LasleaIoan1972 a răspuns:

Scoala de soferi este dotata cu toate echipamentele necesare,
deci nu trebuie sa cumparati nimic

| Karolla a răspuns:

Si de ce ai cheltui tu bani pe o scoala de soferi, daca nu vrei sa folosesti carnetul?
Pentru ca daca vrei sa-l folosesti, cu motorul tau sau al altuia, tot ai nevoie de echipament.