| anonim_4396 a întrebat:

Perioada de criza ne va transforma din punct de vedere social, relational, emotional in bine sau in rau?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Dupa orice criza economica societatea v-a cauta o solutie care se vrea sa se concretizeze in bine, la nivel inalt.La nivelul nostru solutia ar fi ca fiecare individ in parte sa-si justifice logic si curat cistigul.

2 răspunsuri:
| sese a răspuns:

Fara a fi malitios intreb :care criza? la cat arunca pe geam guvernanti si la cat praduiesc "alesii"?

| Moneyandfame a răspuns:

Ma doare capul cu criza voastra cu tot. E criza la voi in creier, nimic nu intelegeti.Cu ce va afecteaza pe voi in mod direct?