| Cristinaaaaaaaaaaaa a întrebat:

Pitici de a 8a sunt pe aici?! Pregatiti de examen?

32 răspunsuri:
| Eღilia62 a răspuns:

Succes la examen elevilor de clasa a 8 a!

| Emill a răspuns:

Eu va sugerez sa fiti cat mai calmi, acum pe ultima suta de metri. Neavand prea mult timp la dispozitie ca sa mai asimilati multe, va sugerez sa lasati duminica pentru relaxare, asa va fi cel mai bine.

Va urez succes, am dat si eu examenele anul trecut si stiu cum e. happy

| Cristinaaaaaaaaaaaa explică (pentru Emill):

Waaa.un pitic mai mare puppy dog eyes nu pot fi..adica nu am dormit azi-noapte deoarece aveam premierea apai duminica noaptea sau marti sigh ce ma fac Emileeeeeeeee?

| Emill a răspuns (pentru Cristinaaaaaaaaaaaa):

La ce profil aspiri? happy

| Emill a răspuns (pentru Cristinaaaaaaaaaaaa):

WTF? Cum sa nu dormi inainte de premiere, totusi? Eu anul asta era sa nici nu stiu la ce ora e premierea, daca nu-mi zicea cineva cu o zi inainte. laughing

| Emill a răspuns (pentru Cristinaaaaaaaaaaaa):

Si faza cu premierea nu mi s-a intamplat doar anul asta (ca n-am luat premiu), ci si anul trecut cand am luat premiul 3. laughing

| Cristinaaaaaaaaaaaa explică (pentru Emill):

laughing nu stiu. stres..grija. vreau la educator - puelicultor big grin

| Emill a răspuns (pentru Cristinaaaaaaaaaaaa):

Acolo ajungi usor, cred. thinking

| Cristinaaaaaaaaaaaa explică (pentru Emill):

Suntem 58 inscrisi. majoritatea tarani.

| Emill a răspuns (pentru Cristinaaaaaaaaaaaa):

Eu am avut media pe 4 ani 9, 72 si aia de admitere 8, 73. laughing

| Cristinaaaaaaaaaaaa explică (pentru Emill):

Bun bun!

| Emill a răspuns (pentru Cristinaaaaaaaaaaaa):

Dar de cand trebuie asa mare medie pentru profil educator? straight face

| Cristinaaaaaaaaaaaa explică (pentru Emill):

S-a intrat cu 7 si ceva dar anul` trecut au fost doar 40big grin si sunt 28 locuri. suntem 2 pe loc. daca vrei vorbim pe mes:-s

| Emill a răspuns (pentru Cristinaaaaaaaaaaaa):

Ok, a_emip cand ai timp. Eu am destul, si prea mult. laughing

| SweetSacrifice a răspuns:

Aici,aici,nu vreau sa ma gandesc! Am emotii dar nu prea stiu de ce.Mai mult din motivul ca am streseaza parintii astia. Acum na, eu trebuie sa iau 9 in ambele examene sa ajung la liceul dorit.Si la mate sunt varzaa.Ma rog...Dar tu? Esti pregatita?

| Cristinaaaaaaaaaaaa explică (pentru SweetSacrifice):

Eu da...am invatat si am increde in mine si eu trebuie sa iau 9 la ambele.ce medie generala ai?

| Scarlettt a răspuns:

Cam da ..La romana stiu cam tot sper sa iau un 9.80. La mate sunt varza. Cred ca voi lua 5-6 dar as avea nevoie de un 7 la mate ca sa intru la ce liceu vreau.

TU?

| Cristinaaaaaaaaaaaa explică (pentru Scarlettt):

9 la ambele..sau ma rog peste 8 dar daca iau 9, 9 si intru acolo unde imi doresc.

| alexhandsport a răspuns:

Eu n-am stres... happy doar am media pe 5-8 9 78 si imi trebuie la mate 10 :d si ma romana peste 9 happy ca sa imi iasa media de admitere peste 9.5 happy bafta la examen!

| Cristinaaaaaaaaaaaa explică (pentru alexhandsport):

Raule:-l

| alexhandsport a răspuns (pentru Cristinaaaaaaaaaaaa):

Dc sunt rau?smug:laughing)

| Cristinaaaaaaaaaaaa explică (pentru alexhandsport):

Media ta waiting

| alexhandsport a răspuns (pentru Cristinaaaaaaaaaaaa):

Ceo cu ea?sad e mica sad

| Cristinaaaaaaaaaaaa explică (pentru alexhandsport):

9 50 bre? :o vaaaai.

| alexhandsport a răspuns (pentru Cristinaaaaaaaaaaaa):

Dar tu cat ai?!?!?!?!?!? 1...

| Cristinaaaaaaaaaaaa explică (pentru alexhandsport):

5-8: 8.50 si...:-&

| alexhandsport a răspuns:

Eu oricum va urez bafta. Dumnezeu sa va ajute!

| Dazzzie a răspuns:

Dua ...cam sunt cu nervii la pamant pentru ca parintii ma streseaza rau si mai rau imi fac... anyway, sunt pregatita, cel putin la romana nu'mi fac griji insa la mate sunt unele lucruri pe care le incurc, care nu le vad din prima, si mai sunt si emotiile de care imi e frica ca ma vor incurca laughing in fine. multa bafta si sa intrati la liceul la care doriti :d

| Bubbleee a răspuns:

Hey :* Eu una sunt putin si chiar abia astept sa dau sa cap odata de ele laughing. Desi am medie cam naspa, am nevoie de un 5 la mate ( sunt mai rau decat praf) si un 7 la romana ca sa-mi iasa media macar de 7 si ceva ca sa ajung la liceul pe care il vreau, oricum Doamne Ajuta! Tu te-ai pregatit? :*

| Cristinaaaaaaaaaaaa explică (pentru Bubbleee):

Vaiii. ce medie 5-8 ai? eu..imi trebuie peste 8, 8 50 la ambele.