| anonim_4396 a întrebat:

Plange pasarea maiastra,
Retezat'am flori din glastra,
Plang si sangeaza,
Zambilele in vaza

Sper sa va placa...Cum vi se pare? Ce sentimente va trezeste?

Răspuns Câştigător
| NuAmGăsitNume a răspuns:

Ma duce cu gandul la oamenii singuri de prin toata lumea, care se gandesc intotdeauna ca pe ei nu ii asteapta nimeni nicaieri. Sunt si eu trista uneori si deprimata si ma gandesc ca poate nu exista solutie, dar am gasit-o si sper sa ajut mai departe.Acum fiecare cu parerea lui.happy

6 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

Mie imi da gaze...

| LolNope a răspuns:

De dezgust.

| Klepto a răspuns:

Sentimentul ca sa te dau in judecata sa-mi dai alea 30 de secunde din viata inapoi.
Vino cu ceva serios nu cu 4 versuri.

| Silviix3 a răspuns:

Buna!
Nu foarte originala si tipic unei "rockerite".
Bye!

| AnnaSpiritualRavishment a răspuns:

Apache tu esti constipat de cand te cunoastem

| sairunfhrx a răspuns:

rolling on the floor haha de cand n-am mai ras asa

imi plac zambilele la vaza:X