| ankybc a întrebat:

Please help me! Care este rolul poetilor in lumea contemporana?(pareri)

4 răspunsuri:
| xForSpeedx a răspuns:

Nu ai formulat cum trebuia intrebarea, nu exista nici un rol al poetului in llumea contemporana, poetl scrie o poezie, nu are nici o legatura dcu lumea contemporana.

| ankybc explică:

Nu e tema maine am test si fac tot felul de teste la romana si la un ex imi cerea chestia asta (ceva impotriva nu te-a pus nimeni sa raspunzi)

| oOSaritaOo a răspuns:

Să distrugă minţile copiilor.( Temele se fac pe ale situri nu pe TPU. :*)

| oOSaritaOo a răspuns:

Să distrugă minţile copiilor.( Temele se fac altundeva, nu pe TPU.)