| adinacristinaalina a întrebat:

Poate profesorul sa imi "anuleze" media anuala cu ceva ștampila sau semnatura?

Răspuns Câştigător
| johnnny123 a răspuns:

Cum adică să-ți "anuleze" media anuală? Ce înseamnă asta? Și care ar fi justificarea pentru această măsură?

Dacă te-ai prezentat la ore și ai obținut note nu văd cum ar putea să-ți "anuleze" practic întreaga activitate școlară.

| adinacristinaalina explică (pentru johnnny123):

A zis ca daca unii din clasa asta se vor inscrie in bac o sa le modifice media cu stampila. Ca sa "anuleze" înscrierea. Si mie mi se pare ca abereazalaughing

4 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Cred ca doar a dorit sa te sperie respectivul profesor! urat din partea lui insa

suntserios
| suntserios a răspuns:

Cum sa iti anuleze media anuala, nu exista asa ceva

| georgeul1337 a răspuns:

Nu, nu poate.