| andrei9812 a întrebat:

Pot sa intru anul acesta la liceu profil filologie daca anul trecut ultima medie a fost 7.83, iar eu am media 8.50?

Răspuns Câştigător
| Maddaaaaaa a răspuns:

Bineinteles ca poti sa intri, si eu vreau la un liceu la care anul trecut s-a intrat cu media 8, 51 iar eu o am 9, 31. Ai sanse foarte mari, dar acum depinde si de numarul de elevi care vor sa intre in acel liceu dar si de mediile pe care le au. Daca au medii mai mari decat tine, sansele tale scad.
Bafta oricum, sper sa intri la liceul dorit :*

2 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Aproape sigur o sa intri. Oricum, sper ca ai pus liceul respectiv pe primul loc.

| GabrielaIoana a răspuns:

Da,poti intra.