| 3azy3 a întrebat:

Pot sa ma transfer la o alta facultate din semestrul 2?(de la psihologie la sport; stiu ca nu au nici o legatura una cu cealalta)

2 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Tocmai pentru că nu au nici o legătură, nu există nici o modalitate de transfer, deci nu poți. Unica soluție este să termini anul, să îl treci, să te hotărăști ce vrei să faci cu prima facultate, înghețarea anului sau plecare definitivă. Apoi să dai admitere la noua facultate.

| Sonia822 a răspuns:

Nu. Termini anul si ingheti