| LauraG3 a întrebat:

Poti face facultatea de medicina fara bani?

7 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Daca intri la locurile de la buget si ramai acolo cei sase ani o faci aproape gratis. Insa ca si student la medicina ai multe cheltuieli precum atlase foarte scumpe si alte materiale didactice

| neutrino a răspuns:

Da, la facultatile de stat acest lucru este posibil acum.

| PedoBarbie a răspuns:

Se poate dacă intri la stat pe locuri.

| andrei1237 a răspuns:

Daca esti la buget platesti doar caminul. Daca esti la taxa platesti cam 5000-6000 de lei.

| Darius392 a răspuns:

Poti daca reusesti sa inrti pe locurile la buget. In cazul in care intri la taxa, trebuie sa platesti aproximativ 6000 ron

| addelyna2014 a răspuns:

Nu cred, adica in ziua de azi nu mai faci nimic fara bani...

| smartyx a răspuns:

Poti sa o faci, daca reusesti sa inri pe locurile la buget, care sunt foarte putine. In cazul in care intri la taxa, trebuie sa platesti aproximativ 6000 ron