| ஐIForgotMyNameஐ a întrebat:

Prietena mea ma tot innebuneste cu o intrebare:Cum se imperecheaza pestii? Nu stiu ce sa-i raspund laughing Deci, stiti un site unde imi explica sau macar un video?

Răspuns Câştigător
| mixxjim a răspuns:

Pestii nu se imperecheaza, femelele depun icrele (care sunt ovulele) si masculii depun peste acele icre laptii, in care sunt spermatozoizii si are loc fecundarea. deci pestii nu au cuc :)) mai gasesti si aici niste detalii http://pescuitamator.blogspot.com/......tilor.html

2 răspunsuri:
| Alexamicuta6 a răspuns:

DEci prima data se vad inoata impreuna si dupa sunt un cuplu! Fundita