| AddaHihiii a întrebat:

Puteti sa imi spuneti ce se da la teza la matematica pentru semestrul 2? Clasa a5a

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cam din toate lectiile semestrul doi.Nu prea cred ca si din semestrul1

| Maty2000 a răspuns:

Pai, eu am avut exercitii cu toate felurile de fractii pe care le inveti in clasa a 5-a, sa aflu parca a 2012-a cifra a unei fractii periodice, ecuatii, inecuatii si alte tipuri de probleme din materia de semestrul 2, din ce imi amintesc nu am avut geometrie. Sper ca te-am ajutat! Funda?