| culiucigor17 a întrebat:

Puteti sa-mi spuneti cum arata examenul de clasa 9-a anul 2009-2010? Eu ma tem ca nu pot face fata examenului.

62 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce examen la clasa a 9? Nu dai nici un examen. Doar teze, teste atat.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nici profesorii nu stiu sigur, dar oricum idei mai prostesti ca astea nu au mai existat. Dar ei nu se gandesc la noi ca ne zapacesc complet. Partea cea mai buna este ca nu o sa mai dam la geografie sau istorie. Succes la toti.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

-Eu cred ca va fi greu!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce examen?:-o....nu se mai da nici un examen in clasa a 9a...oh go on

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Totul va fi ca si in anii precedenti, in timpul anului vom fi speriati dar va fi un examen obisnuit. Da nu stiti care e cel de al 3lea? Eu am auzit ca la franceza, dar ne-au adaugat inca o lectie de geografie... Da la urma urmei, acest examen nu hotaraste nimic, o sa intram unde o sa vrem...Bafta!

Alte răspunsuri
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De ce va temeti toti de examen, asta va fi doar o evaluare de 2 ore si atat.Si eu sunt acum a 9 si tot am examene dar nu ma tem.Toti profesorii zic ca o sa avem exam. adaugator la geografie sau fizica.

Alte răspunsuri
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu tot sunt clasa a 9 acum, dar nu ma tem deloc de examen, sora mea care a dat examane anul trecut a spus ca e doar o lucrare mai voluminoasa, insa de fapt foarte usoara.Eu am auzit ca vom face examen la franceza, cine stie, bafta tuturor!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E foarte greu, eu tot ma tem dar tot il vom da, dar pana atunci invata.

Alte răspunsuri
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In anul 2010 va fi la limba franceza (cry).
Ahh ce nu-mi place franceza (cry).

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La franceza

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu te teme ca ai sa il treci.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Prieteni buni nu va faceti griji este foarte usor, bafta tuturor.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Examen obisnuit ca in toti anii, la romana de lucrat asupra textului, etc.

Alte răspunsuri
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nici nu cred ca va fi greu...Succes la toti.

Alte răspunsuri
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am inteles bine ca vom avea examen si la limba engeza >>

Alte răspunsuri
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fii increzuta in tine si in fortele tale, eu tot am examen si nu ma tem nici un pic! Succes tuturor care au anul acesta examen!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Anul asta avem la engleza, cel putin liceul nostru. Acum am avut pretestari la mate si romana si sunt destul de usoare, trebuie doar sa fii atent pentru ca uneori faci niste greseli stupide automathappy Succes.

Alte răspunsuri
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lume, anul asta aveti examen la engleza, asa ca succes la toti.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O sa fie greu examenele la Limba Romana.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Foarte greu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E mare si strasnic