| zam a întrebat:

Puteti sa-mi spuneti si mie va rog la ce materii se da teza si bac daca te axezi pe profil de turism si alimentatie?(economic) Stie cineva cat de bun este lieceul Virgil Madgearu(Bucuresti)?

2 răspunsuri:
| DiDi a răspuns:

Teză: matematică, română, limbă străină.
Bac : română, limbă străină, matematică şi una dintre specialităţile liceului.

| mikutzzza1000 a răspuns:

La profilul de turism si alimentatie stiu ca teze se da din mate, romana si prima limba straina pe care ai studiat-o, dar ai grija ca am auzit de la o prietena ca in a X a se da examen ...cam atat stiu si eu in rest thinking dar oricum sper ca te'am ajutat.

Bafta!