| NICKSOOO a întrebat:

Raspuns urgent! Intrati pe site-ul : http://www.concursurilecomper.ro/; si vedeti ca sunt afisate pe pagina principala(unde se deschide site-ul) rezultatele elevilor participanti la Etapa Nationala; dati click pe "aici" si vi se deschid; apoi luati-le cu copy-paste si puneti-mi-le si mie aici; ca mie nu mi se deschid. Daca faceti acest lucru luati funda! Multumesc!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Elev Mentor Clasa Punctaj Premiu Scoala Judet Localitate
ANDONE ILINCA Vasilu Catalina Gabriela I 100 Premiul I Scoala Nr. 49 Bucuresti Sector 2
BABAN MIRCEA comsa anca I 100 Premiul I Scoala nr. 16 Bucuresti Sector 3
Bacanau Sara comsa anca I 100 Premiul I Scoala nr. 16 Bucuresti Sector 3
Balan Alexia comsa anca I 100 Premiul I Scoala nr. 16 Bucuresti Sector 3
Barbulescu Eugen comsa anca I 100 Premiul I Scoala nr. 16 Bucuresti Sector 3
BEEKMAN MIHAI Vasilu Catalina Gabriela I 100 Premiul I Scoala Nr. 49 Bucuresti Sector 2
BIRLESCU DELIA Florea Rodica I 100 Premiul I Scoala nr. 131 Bucuresti Sector 5
BULC DAVID LASCU SIMONA LAURA I 100 Premiul I Scoala cu clasele I‐VIII Sanmartin Bihor Sanmartin
Busuioc George lita ionela I 100 Premiul I Scoala cu clasele I‐VIII Ocnita Dambovita Ocnita
Busurca Maria Calinescu Ionela I 100 Premiul I Scoala Nationala Oprea Iorgulescu Arges Campulung
CARJE BOGDAN dobre fracea eleonora I 100 Premiul I Scoala nr. 79 Acad. Nicolae Teodorescu Bucuresti Sector 4
CHEMALOGLU SABINA SEMRA TULICA‚ CONSTANTA I 100 Premiul I Scoala Gheorghe Banea Tulcea Macin
Cirtoc Rudolf comsa anca I 100 Premiul I Scoala nr. 16 Bucuresti Sector 3
Cleva Florin Catalin Acatrinei Antonia‐Maria I 100 Premiul I Scoala cu cls. I‐VIII nr. 8 Neamt Roman
CLIPA ANDREEA comsa anca I 100 Premiul I Scoala nr. 16 Bucuresti Sector 3
Cocioata Loredana comsa anca I 100 Premiul I Scoala nr. 16 Bucuresti Sector 3
Codreanu Andreea comsa anca I 100 Premiul I Scoala nr. 16 Bucuresti Sector 3
COSOVAN ALEXANDRU Florea Rodica I 100 Premiul I Scoala nr. 131 Bucuresti Sector 5
Cretulescu Robert comsa anca I 100 Premiul I Scoala nr. 16 Bucuresti Sector 3
Cristea Rafaela Alina Covrig Mara I 100 Premiul I Scoala Happy Planet Kids Ilfov Bragadiru
CRISTESCU MARIA Vasilu Catalina Gabriela I 100 Premiul I Scoala Nr. 49 Bucuresti Sector 2
Delcea Ioana comsa anca I 100 Premiul I Scoala nr. 16 Bucuresti Sector 3
delibasa iulia gidar alina I 100 Premiul I Liceul Teoretic Bechet Dolj Bechet
DIDU ANDREI‐DAVID Grujdin Simona I 100 Premiul I Scoala cu cls. I‐VIII nr. 23 Dolj Craiova
Dinca Arthur comsa anca I 100 Premiul I Scoala nr. 16 Bucuresti Sector 3
Enache Vlad Pruteanu Claudia I 100 Premiul I Scoala cu clasele I‐VIII Zorleni Vaslui Zorleni
filip ema gidar alina I 100 Premiul I Liceul Teoretic Bechet Dolj Bechet

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Gheorghita Marina Mara Calinescu Ionela I 100 Premiul I Scoala Nationala Oprea Iorgulescu Arges Campulung
GIOABA DARIA Vasilu Catalina Gabriela I 100 Premiul I Scoala Nr. 49 Bucuresti Sector 2
Hutanu Anda Pruteanu Claudia I 100 Premiul I Scoala cu clasele I‐VIII Zorleni Vaslui Zorleni
Idorasi Teodora Gabriela Calinescu Ionela I 100 Premiul I Scoala Nationala Oprea Iorgulescu Arges Campulung
Ionescu Maria Bianca Covrig Mara I 100 Premiul I Scoala Happy Planet Kids Ilfov Bragadiru
Ivan Daniel Pruteanu Claudia I 100 Premiul I Scoala cu clasele I‐VIII Zorleni Vaslui Zorleni
LUPU ANTONIO BOLOCAN MIHAELA I 100 Premiul I Scoala cu clasele I‐VIII Nr. 1 Bacau Onesti
MARTA ANTONIA LEONTINA LASCU SIMONA LAURA I 100 Premiul I Scoala cu clasele I‐VIII Sanmartin Bihor Sanmartin
MOGA BIANCA MARIA LASCU SIMONA LAURA I 100 Premiul I Scoala cu clasele I‐VIII Sanmartin Bihor Sanmartin
MUNTEANU IOANA BOLOCAN MIHAELA I 100 Premiul I Scoala cu clasele I‐VIII Nr. 1 Bacau Onesti
NAGY ORSOLYA LASCU SIMONA LAURA I 100 Premiul I Scoala cu clasele I‐VIII Sanmartin Bihor Sanmartin
NEDELCU GABRIELA Florea Rodica I 100 Premiul I Scoala nr. 131 Bucuresti Sector 5
NOCOLESCU FRANCESCA BOLOCAN MIHAELA I 100 Premiul I Scoala cu clasele I‐VIII Nr. 1 Bacau Onesti
ORBEANU BIANCA Florea Rodica I 100 Premiul I Scoala nr. 131 Bucuresti Sector 5
Pavel Andrei Calinescu Ionela I 100 Premiul I Scoala Nationala Oprea Iorgulescu Arges Campulung
PINTILEI CARMEN PESTEAN AURELIA I 100 Premiul I Scoala cu clasele I‐VIII Nicolae Titulescu Cluj Cluj‐Napoca
POP GEORGE BOGDAN LASCU SIMONA LAURA I 100 Premiul I Scoala cu clasele I‐VIII Sanmartin Bihor Sanmartin
POPA ANA Vasilu Catalina Gabriela I 100 Premiul I Scoala Nr. 49 Bucuresti Sector 2
Potecaru David Stefan Covrig Mara I 100 Premiul I Scoala Happy Planet Kids Ilfov Bragadiru
PREDA ANA comsa anca I 100 Premiul I Scoala nr. 16 Bucuresti Sector 3
Schiopescu Dimitrie Matei Covrig Mara I 100 Premiul I Scoala Happy Planet Kids Ilfov Bragadiru
Sescu Marian Alexandru Covrig Mara I 100 Premiul I Scoala Happy Planet Kids Ilfov Bragadiru
SINCA ANDREI comsa anca I 100 Premiul I Scoala nr. 16 Bucuresti Sector 3
SIRBU ANA‐ ELENA Florea Rodica I 100 Premiul I Scoala nr. 131 Bucuresti Sector 5
STEFAN MIHNEA Florea Rodica I 100 Premiul I Scoala nr. 131 Bucuresti Sector 5
STOICA COSMIN lita ionela I 100 Premiul I Scoala cu clasele I‐VIII Ocnita Dambovita Ocnita
SWAIDAN YASMINA comsa anca I 100 Premiul I Scoala nr. 16 Bucuresti Sector 3
TOLAN RUXANDRA comsa anca I 100 Premiul I Scoala nr. 16 Bucuresti Sector 3
VARA ALEXANDRA Florea Rodica I 100 Premiul I Scoala nr. 131 Bucuresti Sector 5
VARGA INGRID BOLOCAN MIHAELA I 100 Premiul I Scoala cu clasele I‐VIII Nr. 1 Bacau Onesti
VARGAU PAUL BOLOCAN MIHAELA I 100 Premiul I Scoala cu clasele I‐VIII Nr. 1 Bacau Onesti
VRINCEANU RAZVAN BOLOCAN MIHAELA I 100 Premiul I Scoala cu clasele I‐VIII Nr. 1 Bacau Onesti
ZIMZIAN RALUCA Florea Rodica I 100 Premiul I Scoala nr. 131 Bucuresti Sector 5
APOSTOL STEFAN TULICA‚ CONSTANTA I 95 Premiul I Scoala Gheorghe Banea Tulcea Macin
Balanescu Rebeca Covrig Mara I 95 Premiul I Scoala Happy Planet Kids Ilfov Bragadiru
Balutoiu Andrada Maria Covrig Mara I 95 Premiul I Scoala Happy Planet Kids Ilfov Bragadiru
BANGALAU SEBASTIAN BOLOCAN MIHAELA I 95 Premiul I Scoala cu clasele I‐VIII Nr. 1 Bacau Onesti
Vatamaniuc Alexandru Andrei Covrig Mara I 85 Premiul al II‐lea Scoala Happy Planet Kids Ilfov Bragadiru
Carp Viorel Pruteanu Claudia I 80 Premiul al III‐lea Scoala cu clasele I‐VIII Zorleni Vaslui Zorleni
DEMIAN IULIA PESTEAN AURELIA I 80 Premiul al III‐lea Scoala cu clasele I‐VIII Nicolae Titulescu Cluj Cluj‐Napoca
MACAVEI DIANA PESTEAN AURELIA I 80 Premiul al III‐lea Scoala cu clasele I‐VIII Nicolae Titulescu Cluj Cluj‐Napoca
RADU ALEXANDRA Vasilu Catalina Gabriela I 80 Premiul al III‐lea Scoala Nr. 49 Bucuresti Sector 2
ROGOJAN DARIUS ANDREI LASCU SIMONA LAURA I 80 Premiul al III‐lea Scoala cu clasele I‐VIII Sanmartin Bihor Sanmartin
VATCA TUDOR PESTEAN AURELIA I 80 Premiul al III‐lea Scoala cu clasele I‐VIII Nicolae Titulescu Cluj Cluj‐Napoca
Costake Dimitrie Matei Covrig Mara I 75 Premiul al III‐lea Scoala Happy Planet Kids Ilfov Bragadiru
Pascal Florin Pruteanu Claudia I 75 Premiul al III‐lea Scoala cu clasele I‐VIII Zorleni Vaslui Zorleni
Ciortan Alexandru Pruteanu Claudia I 70 Mentiune Scoala cu clasele I‐VIII Zorleni Vaslui Zorleni
Dranga Adrian Pruteanu Claudia I 70 Mentiune Scoala cu clasele I‐VIII Zorleni Vaslui Zorleni
Albu Cosmina Galiuc Elena II 95 Premiul I Scoala cu cls. I‐VIII nr. 8 Neamt Roman
Aldea Sergiu Afloroaei Margareta II 95 Premiul I Scoala nr. 146 I.G. Duca Bucuresti Sector 5
BILIUTA‚ GEANINA STEFANIA antipa gabriela lolica II 95 Premiul I Scoala Nr. 5 Stefan cel Mare Vaslui Vaslui
BRINZA ALEXANDRA BITICA LENUTA II 95 Premiul I Scoala cu clasele I‐VIII Nr. 1 Bacau Onesti
Bugheciu Robert Eugen Vilcu Daniela Mihaela II 95 Premiul I Scoala Capitan Aviator Mircea T. Badulescu Buzau Buzau
BULAI ALEX Galiuc Elena II 95 Premiul I Scoala cu cls. I‐VIII nr. 8 Neamt Roman
CA‚LIN ALEXANDRA ELENA antipa gabriela lolica II 95 Premiul I Scoala Nr. 5 Stefan cel Mare Vaslui Vaslui
Capatina Cristina Pascu Luciana II 95 Premiul I Scoala nr. 99 Bucuresti Sector 4
Cercel Cosmin RUSU MONICA II 95 Premiul I Scoala cu clasele I‐VIII Nr. 1 Bacau Onesti
CERNAT GEORGE LUCIAN antipa gabriela lolica II 95 Premiul I Scoala Nr. 5 Stefan cel Mare Vaslui Vaslui
CIUBOTA‚ MIHAELA DANIELA antipa gabriela lolica II 95 Premiul I Scoala Nr. 5 Stefan cel Mare Vaslui Vaslui
CRETAN TEODORA Scheau mihaela‐nadia II 95 Premiul I Scoala Generala Nr. 1 Rovinari Gorj Targu Jiu
CUIBAR DIANA IOANA BITICA LENUTA II 95 Premiul I Scoala cu clasele I‐VIII Nr. 1 Bacau Onesti
Dumitrache Oana Constantinescu Daniela II 95 Premiul I Scoala Spiru Haret Calarasi Oltenita
FILIP MARIA BIANCA DOILET JENICA II 95 Premiul I Scoala cu clasele I‐VIII Nr. 1 Bacau Onesti
FINTINA VLAD‐ANDREI STAN NICOLETA‐ECATERINA II 95 Premiul I Scoala nr. 307 Bucuresti Sector 2
GAFTON TUDOR STEFAN DOILET JENICA II 95 Premiul I Scoala cu clasele I‐VIII Nr. 1 Bacau Onesti
HANGANU SONIA SERENA BITICA LENUTA II 95 Premiul I Scoala cu clasele I‐VIII Nr. 1 Bacau Onesti
HERTEA MIHAI ‐ IORDAN DUMITRASCU MARILENA II 95 Premiul I Scoala cu cls. I‐VIII Mihai Tican Rumano Arges Berevoiesti
ILINCA RALUCA ‐ IOANA DUMITRASCU MARILENA II 95 Premiul I Scoala cu cls. I‐VIII Mihai Tican Rumano Arges Berevoiesti
LEPUSTEANU MADALINA NADIRA BITICA LENUTA II 95 Premiul I Scoala cu clasele I‐VIII Nr. 1 Bacau Onesti
MARTIN ANDREI BITICA LENUTA II 95 Premiul I Scoala cu clasele I‐VIII Nr. 1 Bacau Onesti
MOCANU DARIA MARIA Stoica Liliana Diana II 95 Premiul I Liceul Teoretic Bechet Dolj Bechet
NECULAITA MOCANU MALINA
ANDREEA DOILET JENICA II 95 Premiul I Scoala cu clasele I‐VIII Nr. 1 Bacau Onesti
NASTASE MIHAELA‐RUXANDRA STAN NICOLETA‐ECATERINA II 90 Premiul al II‐lea Scoala nr. 307 Bucuresti Sector 2
NITU RAZVAN ‐ STEFAN STAN NICOLETA‐ECATERINA II 90 Premiul al II‐lea Scoala nr. 307 Bucuresti Sector 2
Patru Madalina Alexie Elena II 90 Premiul al II‐lea Scoala cu clasele I‐VIII nr. 2 Traian Dolj Craiova
PAVEL DIANA Sirb Sanda Marcela II 90 Premiul al II‐lea Scoala cu clasele I‐VIII Nicolae Titulescu Cluj Cluj‐Napoca
PISLARU DENISA ELENA DOILET JENICA II 90 Premiul al II‐lea Scoala cu clasele I‐VIII Nr. 1 Bacau Onesti
POPA TUDOR VALENTIN BITICA LENUTA II 90 Premiul al II‐lea Scoala cu clasele I‐VIII Nr. 1 Bacau Onesti
Purcarelu Andreea Alexie Elena II 90 Premiul al II‐lea Scoala cu clasele I‐VIII nr. 2 Traian Dolj Craiova
Radulescu Roxana Deaconescu Victoria II 90 Premiul al II‐lea Liceul Teoretic Stefan Odobleja Bucuresti Sector 5
Rusoiu Luiza Alexie Elena II 90 Premiul al II‐lea Scoala cu clasele I‐VIII nr. 2 Traian Dolj Craiova
Scorosanu Mara Constantinescu Daniela II 90 Premiul al II‐lea Scoala Spiru Haret Calarasi Oltenita
TOADER MIHAI CRISTIAN BITICA LENUTA II 90 Premiul al II‐lea Scoala cu clasele I‐VIII Nr. 1 Bacau Onesti
Velicu Oana Constantinescu Daniela II 90 Premiul al II‐lea Scoala Spiru Haret Calarasi Oltenita
ANTON FLORIN ‐ DANIEL STAN NICOLETA‐ECATERINA II 85 Premiul al II‐lea Scoala nr. 307 Bucuresti Sector 2
BOSNEA ALBERT IONUT antipa gabriela lolica II 85 Premiul al II‐lea Scoala Nr. 5 Stefan cel Mare Vaslui Vaslui
DAROGA ALINA STAN NICOLETA‐ECATERINA II 85 Premiul al II‐lea Scoala nr. 307 Bucuresti Sector 2
DIMA DENIS antipa gabriela lolica II 85 Premiul al II‐lea Scoala Nr. 5 Stefan cel Mare Vaslui Vaslui
ENACHE ANDREI STAN NICOLETA‐ECATERINA II 85 Premiul al II‐lea Scoala nr. 307 Bucuresti Sector 2
Ene Popa Lucia Pascu Luciana II 85 Premiul al II‐lea Scoala nr. 99 Bucuresti Sector 4
ENE TEODORA Stoica Liliana Diana II 85 Premiul al II‐lea Liceul Teoretic Bechet Dolj Bechet
Fratila Diana Georgiana Vilcu Daniela Mihaela II 85 Premiul al II‐lea Scoala Capitan Aviator Mircea T. Badulescu Buzau Buzau
Grigoropoulou Maria Ene Florina II 85 Premiul al II‐lea Scoala nr. 146 I.G. Duca Bucuresti Sector 5
Ionescu Izabela Pascu Luciana II 85 Premiul al II‐lea Scoala nr. 99 Bucuresti Sector 4
Mitroi Catalina Pascu Luciana II 85 Premiul al II‐lea Scoala nr. 99 Bucuresti Sector 4
MOSCU PAULA Galiuc Elena II 85 Premiul al II‐lea Scoala cu cls. I‐VIII nr. 8 Neamt Roman
NERI GIACOMO STAN NICOLETA‐ECATERINA II 85 Premiul al II‐lea Scoala nr. 307 Bucuresti Sector 2
OCHIANA‚ MA‚DA‚LINA Galiuc Elena II 85 Premiul al II‐lea Scoala cu cls. I‐VIII nr. 8 Neamt Roman
STANCU‐PREDA DANIEL antipa gabriela lolica II 85 Premiul al II‐lea Scoala Nr. 5 Stefan cel Mare Vaslui Vaslui
STEFAN GABRIELA ‐ LORENA STAN NICOLETA‐ECATERINA II 85 Premiul al II‐lea Scoala nr. 307 Bucuresti Sector 2
Trandafir Patricia Pascu Luciana II 85 Premiul al II‐lea Scoala nr. 99 Bucuresti Sector 4
ARSENE TEODORA PAUN DORINA II 80 Premiul al III‐lea Scoala Radu cel Mare Dambovita Gaesti
HANGHICEL RA‚ZVAN Galiuc Elena II 80 Premiul al III‐lea Scoala cu cls. I‐VIII nr. 8 Neamt Roman
Nitu Eric Pascu Luciana II 80 Premiul al III‐lea Scoala nr. 99 Bucuresti Sector 4
TECSILA PAULA CRISTINA Stoica Liliana Diana II 80 Premiul al III‐lea Liceul Teoretic Bechet Dolj Bechet
CIOTU SEBASTIAN Galiuc Elena II 75 Premiul al III‐lea Scoala cu cls. I‐VIII nr. 8 Neamt Roman
Duta Laurentiu Parau Ionela II 75 Premiul al III‐lea Scoala Nr. 113 G‐ral David Praporgescu Bucuresti Sector 4
PETRE IULIA‐GABRIELA STAN NICOLETA‐ECATERINA II 75 Premiul al III‐lea Scoala nr. 307 Bucuresti Sector 2
HORDILA‚ RADU‐IONUT antipa gabriela lolica II 70 Mentiune Scoala Nr. 5 Stefan cel Mare Vaslui Vaslui
PINTILIE IOANA MIHAILA DANIELA III 96 Premiul I Scoala nr. 146 I.G. Duca Bucuresti Sector 5
PISLARIU ANDREEA teodorescu VASILICA III 96 Premiul I Scoala cu clasele I‐VIII Petru Rares Iasi Hirlau
Predescu Andra cioroianu sanda III 96 Premiul I Scoala cu clasele I‐VIII nr. 2 Olt Caracal
Ristea Andreea cioroianu sanda III 96 Premiul I Scoala cu clasele I‐VIII nr. 2 Olt Caracal
Bala Elena Gavrila Roxana Maria III 94 Premiul I Scoala nr. 146 I.G. Duca Bucuresti Sector 5
BOBOC TALIDA NEAGOE DANIELA III 94 Premiul I Scoala Nationala Oprea Iorgulescu Arges Campulung
BOLOGAN ARIANA LUCA SIMONA III 94 Premiul I Colegiul National Spiru Haret Gorj Targu Jiu
Corbu Gabriel FILFANESCU SABINA III 94 Premiul I Scoala cu clasele I‐VIII Liviu Rebreanu Arges Mioveni
IORGA VLAD Secareanu Simona III 94 Premiul I Scoala nr. 146 I.G. Duca Bucuresti Sector 5
Radu Ileana FILFANESCU SABINA III 94 Premiul I Scoala cu clasele I‐VIII Liviu Rebreanu Arges Mioveni
TRUTA‚ ROBERT CIOABA‚ ANA III 94 Premiul I Scoala nr. 12 Decebal Dolj Craiova
ANDRIES ANDRA MARIA TITA JEANA III 93 Premiul I SCOALA CU CLASELE I ‐ VIII "LIVIU REBREANU" Arges Mioveni
BORDEIANU ALEXANDRU‐CRISTIAN Secareanu Simona III 93 Premiul I Scoala nr. 146 I.G. Duca Bucuresti Sector 5
BRUMA MARIA‐ALEXANDRA Secareanu Simona III 93 Premiul I Scoala nr. 146 I.G. Duca Bucuresti Sector 5
CREANGA EDUARD DANIEL Baruta Mariana III 93 Premiul I Scoala Nationala Oprea Iorgulescu Arges Campulung
DIMITRIU VLAD LUCA Faur Alina III 93 Premiul I Scoala nr. 45 Titu Maiorescu Bucuresti Sector 1
DUMITRASCU MIHAIL SEBASTIAN TITA JEANA III 93 Premiul I SCOALA CU CLASELE I ‐ VIII "LIVIU REBREANU" Arges Mioveni
DUTU MARIAN CA‚TA‚LIN TITA JEANA III 93 Premiul I SCOALA CU CLASELE I ‐ VIII "LIVIU REBREANU" Arges Mioveni
nicu ariana Caloian Maria III 93 Premiul I Scoala de Arte si Meserii Ploscuteni Vrancea Ploscuteni
POPA EDUARD MARIAN TITA JEANA III 93 Premiul I SCOALA CU CLASELE I ‐ VIII "LIVIU REBREANU" Arges Mioveni
Popescu Jean Radu Covrig Mara III 93 Premiul I Scoala Happy Planet Kids Ilfov Bragadiru
Ursache Fabian Corneliu stefanescu carmen III 93 Premiul I Liceul Teoretic Radu Vladescu Buzau Patarlagele
CARAGUI ANA MIHAILA DANIELA III 92 Premiul I Scoala nr. 146 I.G. Duca Bucuresti Sector 5
Foca Bogdan Gavrila Roxana Maria III 92 Premiul I Scoala nr. 146 I.G. Duca Bucuresti Sector 5
MIHALACHE LUCA Secareanu Simona III 92 Premiul I Scoala nr. 146 I.G. Duca Bucuresti Sector 5
STOICESCU RUXANDRA‐ELENA Secareanu Simona III 92 Premiul I Scoala nr. 146 I.G. Duca Bucuresti Sector 5
Rus Bianca Gavrila Roxana Maria III 91 Premiul I Scoala nr. 146 I.G. Duca Bucuresti Sector 5
APOSTOL ANDREEA MIHAILA DANIELA III 90 Premiul al II‐lea Scoala nr. 146 I.G. Duca Bucuresti Sector 5
BADESCU TEODOR ‐ ADRIAN Baruta Mariana III 90 Premiul al II‐lea Scoala Nationala Oprea Iorgulescu Arges Campulung
BORBEI GEORGIANA ricean teodora III 90 Premiul al II‐lea Scoala cu clasele I‐VIII Nicolae Titulescu Cluj Cluj‐Napoca
Breazu Laura Andreea stefanescu carmen III 90 Premiul al II‐lea Liceul Teoretic Radu Vladescu Buzau Patarlagele
CEAPRAZ MA‚LINA NEAGOE DANIELA III 90 Premiul al II‐lea Scoala Nationala Oprea Iorgulescu Arges Campulung
ENACHE BIANCA cardel florentina III 90 Premiul al II‐lea Scoala Nr. 150 Sf. Elefterie Bucuresti Sector 5
MACSUT VLAD LUCA SIMONA III 90 Premiul al II‐lea Colegiul National Spiru Haret Gorj Targu Jiu
FILIP STEFAN cardel florentina III 89 Premiul al II‐lea Scoala Nr. 150 Sf. Elefterie Bucuresti Sector 5
Marin Elisabeta Maria stefanescu carmen III 89 Premiul al II‐lea Liceul Teoretic Radu Vladescu Buzau Patarlagele
CIOCAN ALEXANDRA‐M?D?LINA Secareanu Simona III 87 Premiul al II‐lea Scoala nr. 146 I.G. Duca Bucuresti Sector
Jigau Cristina ene catalina IV 100 Premiul I Scoala cu clasele I‐VIII nr. 197 Bucuresti Sector 6
KASZA ANA DIANA Fratila Florentina Daniela IV 100 Premiul I Scoala nr. 194 Marin Sorescu Bucuresti Sector 4
Lefter Cristiana Margarit‐Baraitaru Monica IV 100 Premiul I Scoala nr. 146 I.G. Duca Bucuresti Sector 5
MATEI ALEXANDRA Fratila Florentina Daniela IV 100 Premiul I Scoala nr. 194 Marin Sorescu Bucuresti Sector 4
Mihai Elena hogiu georgeta IV 100 Premiul I Scoala cu cls. I‐VIII Ciprian Porumbescu Constanta Constanta
MIRONESCU ALESSANDRA Fratila Florentina Daniela IV 100 Premiul I Scoala nr. 194 Marin Sorescu Bucuresti Sector 4
MITRACHE STEFAN Fratila Florentina Daniela IV 100 Premiul I Scoala nr. 194 Marin Sorescu Bucuresti Sector 4
Moraru Alin Moloiu Aurora IV 100 Premiul I Scoala nr. 194 Marin Sorescu Bucuresti Sector 4
NITA CORINA Fratila Florentina Daniela IV 100 Premiul I Scoala nr. 194 Marin Sorescu Bucuresti Sector 4
Oana Alexandru carbunaru anuta IV 100 Premiul I Scoala cu clasele I‐VIII nr. 197 Bucuresti Sector 6
Oprisan Lavinia carbunaru anuta IV 100 Premiul I Scoala cu clasele I‐VIII nr. 197 Bucuresti Sector 6
Pilca Sabina Vandici Maria IV 100 Premiul I Scoala Balcescu‐Petofi Satu Mare Satu Mare
Pircsuk Erik Vandici Maria IV 100 Premiul I Scoala Balcescu‐Petofi Satu Mare Satu Mare
Radu Marius George Neagu Doina IV 100 Premiul I Scoala Gimnaziala Elena Doamna Galati Cuza‐Voda
ralea oana gabor lacramioara IV 100 Premiul I Scoala Gh.I. Bratianu Iasi Iasi
saghin emiliano auras nastase adriana IV 100 Premiul I Scoala cu clasele I‐VIII nr.1 Ialomita Tandarei
Sandu Ionut Nicolae TUFA NADIA IV 100 Premiul I Scoala cu cls. I‐VIII George Calinescu Bacau Onesti
SARA SORANA TITERE DANIELA IV 100 Premiul I Scoala cu clasele I‐VIII Nr. 1 Bacau Onesti
Serb Andrei Liviu BADESCU MONICA IV 100 Premiul I Scoala Nationala Oprea Iorgulescu Arges Campulung
Stegaru Anne‐Marie Margarit‐Baraitaru Monica IV 100 Premiul I Scoala nr. 146 I.G. Duca Bucuresti Sector 5
STOICA MARIA Berechet daniela IV 100 Premiul I Scoala cu clasele I‐VIII Liviu Rebreanu Arges Mioveni
Tanasoiu Oana Chirita Larisa‐Irinel IV 100 Premiul I Colegiul National Spiru Haret Gorj Targu Jiu
UNGURU‐DOBOS MARIA TITERE DANIELA IV 100 Premiul I Scoala cu clasele I‐VIII Nr. 1 Bacau Onesti
URSE DINU Fratila Florentina Daniela IV 100 Premiul I Scoala nr. 194 Marin Sorescu Bucuresti Sector 4
Vasilica Anca carbunaru anuta IV 100 Premiul I Scoala cu clasele I‐VIII nr. 197 Bucuresti Sector 6
Andronache Radu Moloiu Aurora IV 97 Premiul I Scoala nr. 194 Marin Sorescu Bucuresti Sector 4
Balu Ionut Chirita Larisa‐Irinel IV 97 Premiul I Colegiul National Spiru Haret Gorj Targu Jiu
BERBECE ANAMARIA dirleci gina‐eugenia IV 97 Premiul I CNI Matei Basarab Valcea Ramnicu Valcea
BREBU COSTIN Fratila Florentina Daniela IV 97 Premiul I Scoala nr. 194 Marin Sorescu Bucuresti Sector 4
BURETE BIANCA Fratila Florentina Daniela IV 97 Premiul I Scoala nr. 194 Marin Sorescu Bucuresti Sector 4
Busecan Iulia Rus Zamfira IV 97 Premiul I Grup Scolar Farcasa Maramures Tamaia
Cajvan Ciprian Ladariu Diana IV 97 Premiul I Scoala generala nr. 5 Arad Arad
Condurateanu Petre carbunaru anuta IV 97 Premiul I Scoala cu clasele I‐VIII nr. 197 Bucuresti Sector 6
Dumitrescu Andrei Chirita Larisa‐Irinel IV 97 Premiul I Colegiul National Spiru Haret Gorj Targu Jiu
Gartonea Andreea ene catalina IV 97 Premiul I Scoala cu clasele I‐VIII nr. 197 Bucuresti Sector 6
Gata Roxana Rus Zamfira IV 97 Premiul I Grup Scolar Farcasa Maramures Tamaia
Gugu Maria Chirita Larisa‐Irinel IV 97 Premiul I Colegiul National Spiru Haret Gorj Targu Jiu
Leca Iuliana Lavinia BADESCU MONICA IV 90 Premiul al II‐lea Scoala Nationala Oprea Iorgulescu Arges Campulung
Podar Stefan carbunaru anuta IV 90 Premiul al II‐lea Scoala cu clasele I‐VIII nr. 197 Bucuresti Sector 6
Semen Florin Chirita Larisa‐Irinel IV 90 Premiul al II‐lea Colegiul National Spiru Haret Gorj Targu Jiu
Vlas Irina Moloiu Aurora IV 90 Premiul al II‐lea Scoala nr. 194 Marin Sorescu Bucuresti Sector 4
Stoicescu Toma carbunaru anuta IV 88 Premiul al II‐lea Scoala cu clasele I‐VIII nr. 197 Bucuresti Sector 6
RAUTA VANESSA Fratila Florentina Daniela IV 87 Premiul al II‐lea Scoala nr. 194 Marin Sorescu Bucuresti Sector 4
Vodislav Teodora Chirita Larisa‐Irinel IV 82 Premiul al II‐lea Colegiul National Spiru Haret Gorj Targu Jiu
Chisereu Claudiu Ladariu Diana IV 79 Premiul al III‐lea Scoala generala nr. 5 Arad Arad
ZAICESCU SEBASTIAN COSMIN ZAMFIRESCU VIOLETA V 100 Premiul I Colegiul National Mihai Eminescu Botosani Botosani
BUDULAN IONUT DANIEL PANEA STEFANIA V 96 Premiul I Colegiul National Unirea Teleorman Turnu Magurele
CALIN DRAGOS STEFAN PANEA STEFANIA V 96 Premiul I Colegiul National Unirea Teleorman Turnu Magurele
DUMITRU ALEXANDRU GABRIEL PANEA STEFANIA V 96 Premiul I Colegiul National Unirea Teleorman Turnu Magurele
Mandruta‐ Tanasescu Diana Șerbu Amalia Gabriela V 93 Premiul I Colegiul National B.P. Hasdeu Buzau Buzau
GOGOASA STEFANIA VALENTINA PANEA STEFANIA V 92 Premiul I Colegiul National Unirea Teleorman Turnu Magurele
MANIGA IOANA ZAMFIRESCU VIOLETA V 92 Premiul I Colegiul National Mihai Eminescu Botosani Botosani
NICOLAE ANDREEA MARIA PANEA STEFANIA V 92 Premiul I Colegiul National Unirea Teleorman Turnu Magurele
Petrache Cristina Roxana Matache Stela V 92 Premiul I Scoala cu cls. I‐VIII Dridu Ialomita Dridu
Mocanu Carmen Șerbu Amalia Gabriela V 90 Premiul al II‐lea Colegiul National B.P. Hasdeu Buzau Buzau
Rosculete Anca Șerbu Amalia Gabriela V 89 Premiul al II‐lea Colegiul National B.P. Hasdeu Buzau Buzau
BALAUCA STEFAN RAZVAN ZAMFIRESCU VIOLETA V 88 Premiul al II‐lea Colegiul National Mihai Eminescu Botosani Botosani
ILIE ALIN Babes Monica V 88 Premiul al II‐lea Scoala nr. 2 Sf. Stelian Galati Umbraresti
ISAILA DANIELA Ognean Alina V 86 Premiul al II‐lea Colegiul Economic Emanuil Gojdu Hunedoara Hunedoara
GEORGESCU GEANINA Ungureanu Liliana V 85 Premiul al II‐lea Scoala nr. 1 Perisoru Calarasi Perisoru
Radu Bianca Șerbu Amalia Gabriela V 85 Premiul al II‐lea Colegiul National B.P. Hasdeu Buzau Buzau
Spinu Raluca Barbulescu Cornelia V 85 Premiul al II‐lea Scoala nr. 24 Sf. Gheorghe Dolj Craiova
Toma Tudor Tiberiu Cucos Anca Marcela V 84 Premiul al II‐lea Grupul Scolar Industrial Bucecea Botosani Bucecea
BorÅŸ Maria Blagoe Ionela GraÅ£iana V 83 Premiul al II‐lea Scoala cu clasele I‐VIII Romul Ladea Caras‐Severin Gradinari
CIRIMPEI REMUS ZAMFIRESCU VIOLETA V 83 Premiul al II‐lea Colegiul National Mihai Eminescu Botosani Botosani
BACIU EDUARD TIMINGERIU MIHAELA V 81 Premiul al II‐lea Colegiul National Mihai Eminescu Botosani Botosani
MITROI VALERIA DARINNE PANEA STEFANIA V 80 Premiul al III‐lea Colegiul National Unirea Teleorman Turnu Magurele
OPREA CATALINA GABRIELA PANEA STEFANIA V 80 Premiul al III‐lea Colegiul National Unirea Teleorman Turnu Magurele
Junghetu Maria Șerbu Amalia Gabriela V 79 Premiul al III‐lea Colegiul National B.P. Hasdeu Buzau Buzau
DRAGU DELIA MIRUNA PANEA STEFANIA V 78 Premiul al III‐lea Colegiul National Unirea Teleorman Turnu Magurele
STOEAN ANA MARIA CORNELIA PANEA STEFANIA V 78 Premiul al III‐lea Colegiul National Unirea Teleorman Turnu Magurele
Mihaila Alin Valentin Matache Stela V 77 Premiul al III‐lea Scoala cu cls. I‐VIII Dridu Ialomita Dridu
GAVRILA SIMONA Babes Monica V 75 Premiul al III‐lea Scoala nr. 2 Sf. Stelian Galati Umbraresti
Pietrosanu Theodora Ivascu Sorin VI 86 Premiul al II‐lea Scoala cu clasele I‐VIII Buciumeni Dambovita Buciumeni
Dobînda Daniela Csiszar Andreea Maria VI 85 Premiul al II‐lea Scoala cu clasele I‐VIII Hodoni Timis Hodoni
Nicola Amora Ognean Alina VI 85 Premiul al II‐lea Colegiul Economic Emanuil Gojdu Hunedoara Hunedoara
PENTIUC OANA Ognean Alina VI 85 Premiul al II‐lea Colegiul Economic Emanuil Gojdu Hunedoara Hunedoara
Cioroba Diana LeuÈ™tean Cristina ‐ Florina VI 83 Premiul al II‐lea Scoala cu clasele I‐VIII Mihai Viteazul Dambovita Pucioasa
OLTEANU ANDRA ANA MARIA MIHAILA MIHAELA IOANA VI 83 Premiul al II‐lea Scoala cu clasele I‐VIII Peretu Teleorman Peretu
CUTUS MARINA Ognean Alina VI 81 Premiul al II‐lea Colegiul Economic Emanuil Gojdu Hunedoara Hunedoara
GRASU COSMIN DOROBAT LOREDANA VI 80 Premiul al III‐lea Scoala cu clasele I‐VIII nr. 2 Teleorman Zimnicea
GRIGORE GEORGIANA GABRIELA Stoean Ileana VI 80 Premiul al III‐lea Scoala cu clasele I‐VIII nr. 1 Rusanesti Olt Rusanesti
Ionescu Alexandra Nicoleta Dinca Sonia VI 80 Premiul al III‐lea Scoala cu clasele I‐VIII Peretu Teleorman Peretu
MEDINTU MARILENA RUXANDRA MIHAILA MIHAELA IOANA VI 80 Premiul al III‐lea Scoala cu clasele I‐VIII Peretu Teleorman Peretu
SPINU LORENA NAOMI MIHAILA MIHAELA IOANA VI 80 Premiul al III‐lea Scoala cu clasele I‐VIII Peretu Teleorman Peretu
ALMAJANU OANA ANCA MIHAILA MIHAELA IOANA VI 79 Premiul al III‐lea Scoala cu clasele I‐VIII Peretu Teleorman Peretu
AvieriÅ£ei Diana Haila Irina VI 78 Premiul al III‐lea Colegiul National Mihai Eminescu Botosani Botosani
ONEATA LARISA ROMELIA MIHAILA MIHAELA IOANA VI 78 Premiul al III‐lea Scoala cu clasele I‐VIII Peretu Teleorman Peretu
BESU CONSTANTIN ADRIAN NESIU ELENA VI 76 Premiul al III‐lea Scoala cu clasele I‐VIII Simian Mehedinti Simian
Chiru Ioana Cotoi Geanina VI 76 Premiul al III‐lea Liceul de Arta Stefan Luchian Botosani Botosani
AchiÅ£ei Vlad Haila Irina VI 75 Premiul al III‐lea Colegiul National Mihai Eminescu Botosani Botosani
Botez Serban Haila Irina VI 75 Premiul al III‐lea Colegiul National Mihai Eminescu Botosani Botosani
HANGANU DENISA Ognean Alina VI 75 Premiul al III‐lea Colegiul Economic Emanuil Gojdu Hunedoara Hunedoara
Kovacs Bianca Blagoe Ionela GraÅ£iana VI 75 Premiul al III‐lea Scoala cu clasele I‐VIII Romul Ladea Caras‐Severin Gradinari
GRASU MA‚DA‚LIN DOROBAT LOREDANA VI 74 Premiul al III‐lea Scoala cu clasele I‐VIII nr. 2 Teleorman Zimnicea
Banu Irinel Badescu Georgeta VI 73 Premiul al III‐lea Scoala cu clasele I‐VIII Petre Tutea Arges Boteni
Durbaca Vlad Haila Irina VI 73 Premiul al III‐lea Colegiul National Mihai Eminescu Botosani Botosani
Onea Eduard Badescu Georgeta VI 73 Premiul al III‐lea Scoala cu clasele I‐VIII Petre Tutea Arges Boteni
DUMITRAS SIMONA Ognean Alina VI 72 Premiul al III‐lea Colegiul Economic Emanuil Gojdu Hunedoara Hunedoara
MIHALACHE ANDREEA Ognean Alina VI 72 Premiul al III‐lea Colegiul Economic Emanuil Gojdu Hunedoara Hunedoara
Onufrei Paula‐Alexandra Cotoi Geanina VI 72 Premiul al III‐lea Liceul de Arta Stefan Luchian Botosani Botosani
PAVEL MARIA DOROBAT LOREDANA VI 72 Premiul al III‐lea Scoala cu clasele I‐VIII nr. 2 Teleorman Zimnicea
Turcanu Simona Haila Irina VI 72 Premiul al III‐lea Colegiul National Mihai Eminescu Botosani Botosani
ENACHE DENIS Ognean Alina VI 71 Premiul al III‐lea Colegiul Economic Emanuil Gojdu Hunedoara Hunedoara
Feier Mihai Ognean Alina VI 71 Premiul al III‐lea Colegiul Economic Emanuil Gojdu Hunedoara Hunedoara
Miron George Ognean Alina VI 71 Premiul al III‐lea Colegiul Economic Emanuil Gojdu Hunedoara Hunedoara
Andronachi Madalina Cotoi Geanina VI 70 Mentiune Liceul de Arta Stefan Luchian Botosani Botosani
Chelariu Adriana Cotoi Geanina VI 70 Mentiune Liceul de Arta Stefan Luchian Botosani Botosani
Gorghiciuc Ruxandra Cotoi Geanina VI 70 Mentiune Liceul de Arta Stefan Luchian Botosani Botosani
Mihai Serban Cotoi Geanina VI 70 Mentiune Liceul de Arta Stefan Luchian Botosani Botosani
POPA CASIANA Babes Monica VII 84 Premiul al II‐lea Scoala nr. 2 Sf. Stelian Galati Umbraresti
CONTAC ANDREEA Epurianu Daniela VII 83 Premiul al II‐lea Colegiul National Mihai Eminescu Botosani Botosani
Ibanescu Carmen Epurianu Daniela VII 83 Premiul al II‐lea Colegiul National Mihai Eminescu Botosani Botosani
oltean larisa rus adriana‐simona VII 83 Premiul al II‐lea Liceul Teoretic Ana Ipatescu Cluj Gherla
urmanczy emanuel rus adriana‐simona VII 83 Premiul al II‐lea Liceul Teoretic Ana Ipatescu Cluj Gherla
vadan diana rus adriana‐simona VII 83 Premiul al II‐lea Liceul Teoretic Ana Ipatescu Cluj Gherla
Costan David Epurianu Daniela VII 82 Premiul al II‐lea Colegiul National Mihai Eminescu Botosani Botosani
MOCREI DANA Epurianu Daniela VII 82 Premiul al II‐lea Colegiul National Mihai Eminescu Botosani Botosani
Olteanu Cristina Epurianu Daniela VII 82 Premiul al II‐lea Colegiul National Mihai Eminescu Botosani Botosani
Voiculescu Tabita Adriana Dima Dumitra Florentina VII 82 Premiul al II‐lea Scoala cu clasele I‐VIII Urleta Prahova Urleta
ALECSE GEORGE Babes Monica VII 80 Premiul al III‐lea Scoala nr. 2 Sf. Stelian Galati Umbraresti
baraian gabriel rus adriana‐simona VII 80 Premiul al III‐lea Liceul Teoretic Ana Ipatescu Cluj Gherla
BARBA‐ROSIE VALENTIN CRISTIAN PANEA STEFANIA VII 80 Premiul al III‐lea Colegiul National Unirea Teleorman Turnu Magurele
batcau daniela rus adriana‐simona VII 80 Premiul al III‐lea Liceul Teoretic Ana Ipatescu Cluj Gherla
biris noemi rus adriana‐simona VII 80 Premiul al III‐lea Liceul Teoretic Ana Ipatescu Cluj Gherla
colt patricia rus adriana‐simona VII 80 Premiul al III‐lea Liceul Teoretic Ana Ipatescu Cluj Gherla
COSTEA ANAMARIA Epurianu Daniela VII 80 Premiul al III‐lea Colegiul National Mihai Eminescu Botosani Botosani
DARVARIU STEFANA Epurianu Daniela VII 80 Premiul al III‐lea Colegiul National Mihai Eminescu Botosani Botosani
farcas razvan rus adriana‐simona VII 80 Premiul al III‐lea Liceul Teoretic Ana Ipatescu Cluj Gherla
IANCU VALENTINA Babes Monica VII 80 Premiul al III‐lea Scoala nr. 2 Sf. Stelian Galati Umbraresti
muntean calina bianca rus adriana‐simona VII 80 Premiul al III‐lea Liceul Teoretic Ana Ipatescu Cluj Gherla
RADOI CATALINA FLORENTINA PANEA STEFANIA VII 80 Premiul al III‐lea Colegiul National Unirea Teleorman Turnu Magurele
sabo bogdan rus adriana‐simona VII 80 Premiul al III‐lea Liceul Teoretic Ana Ipatescu Cluj Gherla
tokacs paul rus adriana‐simona VII 80 Premiul al III‐lea Liceul Teoretic Ana Ipatescu Cluj Gherla
BADUNA NORA MARIA PANEA STEFANIA VII 79 Premiul al III‐lea Colegiul National Unirea Teleorman Turnu Magurele
Balmez Andrada Ioana Blagoe Ionela GraÅ£iana VII 78 Premiul al III‐lea Scoala cu clasele I‐VIII Romul Ladea Caras‐Severin Gradinari
marginean alexandra rus adriana‐simona VII 77 Premiul al III‐lea Liceul Teoretic Ana Ipatescu Cluj Gherla
moldovan aura rus adriana‐simona VII 77 Premiul al III‐lea Liceul Teoretic Ana Ipatescu Cluj Gherla
nagy edward rus adriana‐simona VII 77 Premiul al III‐lea Liceul Teoretic Ana Ipatescu Cluj Gherla
pintilie madalina rus adriana‐simona VII 77 Premiul al III‐lea Liceul Teoretic Ana Ipatescu Cluj Gherla
tamas raul rus adriana‐simona VII 77 Premiul al III‐lea Liceul Teoretic Ana Ipatescu Cluj Gherla
VELICHE CATALIN Codarcea Oana VII 77 Premiul al III‐lea Gimnaziul de Stat Mihai Viteazul Mures Targu Mures
bunea renata rus adriana‐simona VII 76 Premiul al III‐lea Liceul Teoretic Ana Ipatescu Cluj Gherla
cioarba eduard rus adriana‐simona VII 76 Premiul al III‐lea Liceul Teoretic Ana Ipatescu Cluj Gherla
BADUNA DANA ANDREEA PANEA STEFANIA VII 73 Premiul al III‐lea Colegiul National Unirea Teleorman Turnu Magurele
chiorean dan rus adriana‐simona VII 73 Premiul al III‐lea Liceul Teoretic Ana Ipatescu Cluj Gherla
DOBRIN COSMIN DOROBAT LOREDANA VII 72 Premiul al III‐lea Scoala cu clasele I‐VIII nr. 2 Teleorman Zimnicea
PA‚TRASCU NICOLETA Bratescu Penelopa‐Elena VIII 83 Premiul al II‐lea Scoala cu clasele I‐VIII Tatarastii de Jos Teleorman Tatarastii de Jos
OANCEA DANIEL MATEI CRISTINA VIII 82 Premiul al II‐lea Scoala cu clasele I‐VIII Cislau Buzau Cislau
PRUNDEA ANDREEA MATEI CRISTINA VIII 82 Premiul al II‐lea Scoala cu clasele I‐VIII Cislau Buzau Cislau
RUSU VIOLETA Babes Monica VIII 82 Premiul al II‐lea Scoala nr. 2 Sf. Stelian Galati Umbraresti
Tincu Caterina Haila Irina VIII 82 Premiul al II‐lea Colegiul National Mihai Eminescu Botosani Botosani
EpuraÅŸ Codrin Cotoi Geanina VIII 80 Premiul al III‐lea Liceul de Arta Stefan Luchian Botosani Botosani
Maxim Catalina Haila Irina VIII 80 Premiul al III‐lea Colegiul National Mihai Eminescu Botosani Botosani
VOROVEANU MARIA ALEXANDRA PANEA STEFANIA VIII 80 Premiul al III‐lea Colegiul National Unirea Teleorman Turnu Magurele
Younes Souad‐Cory Barbulescu Cornelia VIII 80 Premiul al III‐lea Scoala nr. 24 Sf. Gheorghe Dolj Craiova
BURTAN IONUT LUCIAN PANEA STEFANIA VIII 79 Premiul al III‐lea Colegiul National Unirea Teleorman Turnu Magurele
CONSTANTIN IONELA Babes Monica VIII 79 Premiul al III‐lea Scoala nr. 2 Sf. Stelian Galati Umbraresti
CRAITA CONSTANTIN CATALIN PANEA STEFANIA VIII 79 Premiul al III‐lea Colegiul National Unirea Teleorman Turnu Magurele
Ionica Laura Andreea MAXIN MIRABELA VIII 79 Premiul al III‐lea Scoala cu clasele I‐VIII Buciumeni Dambovita Buciumeni
POPA ADRIAN Babes Monica VIII 79 Premiul al III‐lea Scoala nr. 2 Sf. Stelian Galati Umbraresti
Capverde Denisa Cucos Anca Marcela VIII 78 Premiul al III‐lea Grupul Scolar Industrial Bucecea Botosani Bucecea
STANCIU VASILICA Babes Monica VIII 78 Premiul al III‐lea Scoala nr. 2 Sf. Stelian Galati Umbraresti
Lazaruc Tudor Ilie Cotoi Geanina VIII 77 Premiul al III‐lea Liceul de Arta Stefan Luchian Botosani Botosani
Cucu Denisa Cotoi Geanina VIII 76 Premiul al III‐lea Liceul de Arta Stefan Luchian Botosani Botosani
NICOLAE ANCA‐MARIA Ungureanu Liliana VIII 76 Premiul al III‐lea Scoala nr. 1 Perisoru Calarasi Perisoru
GORGAN LUCIANA Babes Monica VIII 75 Premiul al III‐lea Scoala nr. 2 Sf. Stelian Galati Umbraresti
Cristei Sabina Cotoi Geanina VIII 74 Premiul al III‐lea Liceul de Arta Stefan Luchian Botosani Botosani
CALOTA‚ LAURA DOROBAT LOREDANA VIII 73 Premiul al III‐lea Scoala cu clasele I‐VIII nr. 2 Teleorman Zimnicea
CRETU LAURA ISABELA PANEA STEFANIA VIII 73 Premiul al III‐lea Colegiul National Unirea Teleorman Turnu Magurele
STEFANESCU MARINELA‐ANA ARION MARIANA VIII 73 Premiul al III‐lea Scoala Generala Romos Hunedoara Romos
Matei Andreea Cucos Anca Marcela VIII 72 Premiul al III‐lea Grupul Scolar Industrial Bucecea Botosani Bucecea
ROSU ANDREEA Ungureanu Liliana VIII 72 Premiul al III‐lea Scoala nr. 1 Perisoru Calarasi Perisoru
Ungureanu Miruna Cotoi Geanina VIII 72 Premiul al III‐lea Liceul de Arta Stefan Luchian Botosani Botosani
BELINAS MIHAELA DOROBAT LOREDANA VIII 71 Premiul al III‐lea Scoala cu clasele I‐VIII nr. 2 Teleorman Zimnicea
Ciobanu Sabina Cucos Anca Marcela VIII 71 Premiul al III‐lea Grupul Scolar Industrial Bucecea Botosani Bucecea
Szecsi Codruta Por Simona Mihaela VIII 71 Premiul al III‐lea Scoala cu clasele I‐VIII George Cosbuc Satu Mare Mediesu‐Aurit
AHGHELACHE MIHAELA ARION MARIANA VIII 70 Mentiune Scoala Generala Romos Hunedoara Romos
Airimiţoaie Vlad Cotoi Geanina VIII 70 Mentiune Liceul de Arta Stefan Luchian Botosani Botosani
Harasim Iulia Haila Irina VIII 69 Mentiune Colegiul National Mihai Eminescu Botosani Botosani
Rotariu Narcisa Cucos Anca Marcela VIII 69 Mentiune Grupul Scolar Industrial Bucecea Botosani Bucecea
TIRON LAURA Babes Monica VIII 69 Mentiune Scoala nr. 2 Sf. Stelian Galati Umbraresti
CUCOANES CLAUDIU Babes Monica VIII 68 Mentiune Scoala nr. 2 Sf. Stelian Galati Umbraresti
Pintilie Mihaela Cucos Anca Marcela VIII 68 Mentiune Grupul Scolar Industrial Bucecea Botosani Bucecea
Vieriu Eusebiu Cotoi Geanina VIII 68 Mentiune Liceul de Arta Stefan Luchian Botosani Botosani
GROZA PATRICIA STOICHESCU MIHAELA VIII 67 Mentiune Scoala cu clasele I‐VIII Glimboca Caras‐Severin Glimboca
Munteanu Larisa Cotoi Geanina VIII 66 Mentiune Liceul de Arta Stefan Luchian Botosani Botosani
VASILCA BIANCA‐IOANA ARION MARIANA VIII 64 Mentiune Scoala Generala Romos Hunedoara Romos
Balan Silviu Haila Irina VIII 62 Mentiune Colegiul National Mihai Eminescu Botosani Botosani
PERJERU GABRIELA Babes Monica VIII 61 Mentiune Scoala nr. 2 Sf. Stelian Galati Umbraresti

| CiprianZisSpartanu a răspuns (pentru anonim_4396):

Ce dreacu ai facut aici ma