| Sorina22 a întrebat:

"Romanul adolescentului miop" de MiRCEA Eliade cuprinde si "Gaudeamus", "Addenda" SI "Romanul unui om sucit "?

4 răspunsuri:
| babygyrl a răspuns:

Da.Eu mai am de citit Addenda si Romanul unui om sucit...in rest am citit.Eu am cartea de la Jurnalul National si acolo asa este. Daca citesti cartea trm un mesaj privat si spune-mi impresiile asupra ei...trm inapoi si eu.

| cristianorudi7 a răspuns:

Nu krd

funda

| Sorina22 explică:

Da, si eu am cartea de la Jurnalul National... adevarul este ca acolo scrie "volumul I Romanul...", apoi "volumul II: Gaudeamus" si Addenda. Nu stiu ce sa cred.

| Aleeexa a răspuns:

Nu, sunt carti diferite, dar unele edituri le tiparesc laolalta happy