| xbastanu a întrebat:

S-a dat vreodata critica literara la BAC (Dacia literara, junimea, etc ) profil REAL? Am incercat sa invat ceva din ele, dar nu reusesc sa retin nimic si mi se par inutile(ca toata programa de altfel).

3 răspunsuri:
| Bondarel99 a răspuns:

Nu te incurca cu astea. Daca e sa fie asa ceva, cu siguranta vei avea la alegere si altceva.

| Anon31241212 a răspuns:

Nu. Nu te stresa cu alea. Nici macar nu ai ce scrie in 400 de cuvinte. Invata liricul.

| asperger3 a răspuns:

Eu stiu ca nu s-a dat dar NIMIC nu e sigur.
Mie la uman imi poate pica romanul de dupa anul 1980(tie nu iti pica)

Întrebări recente