| Andrwi a întrebat:

S.au afisat rezultatele la proba C la bacalaureat si am doar 3 calicative iar alti au cate 4/5. Este o greseala sau se considera picat?

2 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Ai spatiu gol sau taiat sau ce? De obicei nu se prea pica astea, maxim iti dau cel mai jos calificativ, care-i A1 daca retin bine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca sunt la engleze alea n au nici o valoare. daca ti a pus o liniuta inseamna ca nu te a notat sau ceva..la competente e iportanta prezenta ca sa poti intra in bac.
Cele 3 probe din vara is cele mai importante cauta sa iei note mari la alea ca sa ti faci un viitor