| Iulian29 a întrebat:

S-au afisat rezultatele la testarea nationala online? Daca s-au afisat dati-mi site-ul va rog!

4 răspunsuri:
| unknownn a răspuns:

Ti-e greu sa te duci pana la scoala?

| RainOfColors a răspuns (pentru unknownn):

Si eu as vrea sa le vad si nu pentru a-mi vedea nota(pe care am vazut-o la scoala) ci pentru a vedea celelalte note, sa vad cam cum sunt mediile, la ce licee as putea intra etc., sau poate doreste sa vada nota altcuiva, deci nu vad nici o problema in a pune aceasta intrebare in afara faptului ca a mai fost pusa de cateva ori inainte.

| Iulian29 explică (pentru unknownn):

Am fost la scoala si am vazut rezultatul meu dar as vrea sa vad alte rezultate. Daca nu sti pentru ce ai mai raspuns?

| Cataa99 a răspuns:

Nu s-au afisat inca.Pe 2 iulie se afiseaza...