| ramona11ramona a întrebat:

Saalllll...
hmmmmmmm...
nu stiu cum sa incep am o surioara de vreo 3 ani si a umblat in pc si mi-a sters nu stiu cum programul acela de dadeai clik dreapta dadeai pe el aparea pe ecram scriai cum vrei sal numesti si incepeai sa sc in el seamana cu notepad
in fine...
cum il instalez iar?
va rog am mare nevoie de el!
(scuze de greseli daca sunt tastatura nu mai bate bine)

2 răspunsuri:
| IWillNotBeFalseInWhoIAmAsLongAsBreathe a răspuns:

Cauti pe net world 2000/2003/2007 si downloadezi

| Aniiia a răspuns:

Pai se gaseste in Start. Da la Start acolo jos si dai pe ''Cauta programe sau fisiere si scrie Microsoft office Word 2003 sau WoedPad dar gasesti tu acolo ca-s mai multe programe. Vacanta placuta, pa-pa!happy