| adelina_2974 a întrebat:

Sal!
ce mai faceti?
vreau sa va intreb ceva ...care este la profilul pedagogic imi poate spune si mie ce v-au dat profesorii in calasa a 9-a la testari la inceput de an scolar? adica mate, romana, istorie, engleza, geografie? Stiu ca v-a dat ce ati facut in clasa a opta dar ce anume mai exact ca la istorie si geografie sunt multe informati si nu stiu ce sa repet mai mult. plzz spuneti-mi ce v-a dat asa in general happyhappyhappy.
multumesc mult :*:* cine imi da rasp bun primeste fundita :*:*

1 răspuns:
| BaiatuFitzosu a răspuns:

Chesti din astea din 58 pe acolo nu sunt farte grele dar trebuie sa repeti
!