| Anonymus3000 a întrebat:

Luni si miercuri, pe 23 si 25, noi, cei de clasa a 8 a, vom sustine examenele la romana, respectiv matematica. Intrebarea: Sa anuntat la ce ore vom incepe?

Răspuns Câştigător
| HDR10 a răspuns:

Se va incepe la ora 9:00. De preferinta sa fii cu 30 de minute inainte.

3 răspunsuri:
| MaryMarya14 a răspuns:

In Bucuresti examenele se sustin intre ora 9 si 11. si eu sunt a 8-a

| VladoF a răspuns:

Salut! Vei incepe la ora 9:00 pentru ca si eu sunt a 8-a. Bafta!

| Sophistiqué a răspuns:

Inca nu. Probabil vineri ne vor anunta si pe noi, elevii. Succes! happy