| Guandamera a întrebat:

Sal TPU. Sunt elev in clasa 9, la profil stiinte ale naturi, iar in semestrul 2 as vrea sa ma mut la matematica-informatica.In aceea clasa sunt 30 de elevi. La noi in liceu sunt clase de a 9 si cu 31 si cu 32 de elevi. Am media de admitere mai mare decat al ultimului cu care s-a intrat la mate-info, iar in clasele unde sunt 31 respectiv 32 de elevi aceeia s-au putut transfera la inceputul primului semestrul fara nicio probleme. M-am dus impreuna cu tatal meu la director si a zis sa venim in vacanta inter-semestriala pentru a depune o cerere de transfer(a zis sa venim la el). Am urmatoarele intrebari: 1.Cand pot sa merg sa depun cererea? Pot sa merg si saptamana asta? 2.Credeti ca o sa-mi accepte transferul?

1 răspuns:
| Acl a răspuns:

Vezi sa nu te puna sa repeti a 9-a din nou ca vii de la profil diferit.