| Gogaie2012 a întrebat:

Sal TPU.Va rog frumos imi puteti zice si mie cum sa fac o cerere de transfer de la un profil la altul? Sunt in clasa a 9 c la profil real specializarea stiinte ale naturi si vreau sa ma transfer in 9 b la profil real specializarea matematica-informatica, in cadrul aceluiasi liceu.Trebuie sa duc cererea pana marti. Imi puteti face si mie o cerere cu informatile pe care le-am dat? Va rog decat cererea atat... Nu imi mai ziceti daca se poate sau nu vreau decat model de cerere am vorbit cu directorul si a zis sa ii aduc maine cerere. Am media de admitere mai mare decat ultima cu care s-a intrat...

Răspuns Câştigător
| Natashha a răspuns:

Titlu mare si clar sus: domnule director,[sub] subsemnatul X din clasa a 9c, profil real-stiinte ale naturiila de la liceul X cu media de admirere de pe semestrul I X doresc transfer la clasa 9b profil real mate-info.[pentru mai multe detalii poti sa suni la secretariatul liceului tau x] happy.