| Radu115 a întrebat:

vreau sa ma transfer de la liceu in altul din alt judet. cand pot face asta? la inceputul vacantei sau la sfarsitul ei? sau cand? acum e prea tarziu?

1 răspuns:
| guardian18angel a răspuns:

Eu m-am transferat de la un liceu la altul in timpul scolii, dar a fost destul de mult de umblat, si a fost si posibilitatea de a nu aproba astia transferul si... tot felul de chestii. Tre sa vorbesti cu ambele scoli si sa te muti.

O sa-ti explice ei cam tot ce ai de facut.

Succes!

P.S. Eu m-am mutat happy de la chimie, la arte, fara nu stiu ce probleme.