| adda4p a întrebat:

Sall all! va rog sa ma ajutati! trebuie sa-mi exprim opinia intr-un text 10-15 randuri in legatura cu poezia Creion( obrajii tai mi-s dragi, cu ochii lor ca lacul...) de tudor argezi si Balada muntilor( si se duc pe nesimtite, nopti pusti si zile reci...) George toparceanu. FUNDITA pentru. primul raspuns corect.
va multumesc MUULT

3 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Ce-ar fi sa-ti postezi tu opinia si sa-ti spunem noi daca este corecta sau nu?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ducase intr-o lume dintr-un

| adda4p explică:

Ca numai e nevoie m-am descurcat si singura chiar dc am rezolvat in pauza